Nicole Kidman, Tom Cruise'lu günlerini yâd etti: Gecenin tam üçünde gokarta giderdik

İkili, Stanley Kubrick'in yönetmen koltuğunda oturduğu Gözü Tamamen Kapalı filmiyle dikkat çekmişti

Kidman, Cruise'la yaklaşık 10 yıl boyunca evli kaldı (AFP)

Ünlü Hollywood yıldızı Nicole Kidman, 1999 yapımı Gözü Tamamen Kapalı (Eyes Wide Shut) filminin çekimleri sırasında eski eşi Tom Cruise’la geçirdiği eğlenceli zamanları anlattı. 

fazla oku

Bu bölüm, konuyla ilgili referans noktalarını içerir. (Related Nodes field)

Kidman kısa süre önce verdiği röportajda çekimlerde Cruise’la “mutlu bir evliliği” olduğunu ve hatta çekimlerden sonra gecenin tam 3’ünde birlikte gokarta gittiklerini söyledi. 

53 yaşındaki Kidman, ihanetle boğuşan bir çifti canlandırmalarına rağmen bu rollerin ilişkilerini etkilemediğini belirtti. 

Daily Mail'in haberine göre Kidman şu ifadeleri kullandı:

Mutlu bir şekilde evlendik. (Çekilen sahnelerden sonra) gokart yarışına giderdik. Bir yer kiralayıp, gece 3’te yarışa giderdik. Başka ne söyleyeceğimi bilmiyorum. Belki de geriye dönüp onu inceleme yeteneğim yok. Ya da buna istekli değilim.

Filmin çekimleri iki yıl boyunca sürdü ve Kidman ve Cruise bu süre zarfını bir karavanda birlikte yaşayarak geçirdi. İkili sıkışık ortama rağmen arada yönetmen Stanley Kubrick’in de dahil olduğu vakitlerden hayli memnundu.  

Kidman şu ifadelerle o dönemi anlatıyor:

İki çocuğumuz vardı ve bir karavanda yaşıyorduk. Spagetti yapıyorduk çünkü Stanley bazen bizimle yemeyi seviyordu. En büyük film yapımcısıyla çalışıyorduk, hayatlarımızı öğreniyorduk ve sette hayatımızın tadını çıkarıyorduk.

Cruise’la 23 yaşındayken evlenen Kidman daha önce verdiği bir başka röportajda evlendikten sonra çok fazla dışarı çıkmadığını, vaktini çoğunlukla evde geçirdiğini söylemişti. 

 

Independent Türkçe, Daily Mail

DAHA FAZLA HABER OKU