İkiz bebekler istediğini söyleyen Paris Hilton kızına koyacağı ismi açıkladı

Paris Hilton kısa süre önce çocukluk travmalarıyla gündeme gelmişti

Hilton çocukluk travmalarının kişiliği üzerinde büyük bir etkisinin olduğunu açıklamıştı (AP)

ABD’li ünlü şarkıcı, manken ve Hilton otellerinin varisi Paris Hilton, görünüşe göre iki çocuk annesi olmayı planlıyor.

fazla oku

Bu bölüm, konuyla ilgili referans noktalarını içerir. (Related Nodes field)

Salı LadyGang podcast’ine katılan 39 yaşındaki Hilton, aile kurmaya dair düşüncelerini açıkladı. Bununla birlikte Hilton sahip olmayı planladığı çocuklardan birinin ismini çoktan koymuş görünüyor. 

People'ın haberine göre Hilton programda şu ifadeleri kullandı:

Birincisi, şimdiden planlıyoruz, bir kız bir erkek ikiz bebeklerimiz olacak. Yumurtalarınızı dondurduğunuzda erkek mi, kız mı yoksa ikiz mi olacağını seçebilirsiniz.

Hilton kısa süre önce yumurtalarını dondurma kararını almasında Kim Kardashian West’in önemli bir payı olduğunu ve ondan "ilham aldığını" açıklamıştı. 

Hilton ayrıca şu ifadeleri ekledi:

Kız olacak bebeğime Londra ismini koyacağım, erkek bebek için isim düşünüyorum. Bir şehir teması istemiyorum ama bilmiyorum. Karar vermesi zor. Kızımın ismi kesinlikle Londra olacak, oğlum için hala karar vermeye çalışıyorum.

Ünlü isim kısa süre önce çocukken yatılı okulda maruz kaldığı istismara dair açıklamalarla gündeme gelmişti. İlişkilerinde hep istismara uğradığını belirten Hilton, 18 yaşındayken o dönem sevgilisi olan Rick Salomon’un kendisini seks kasedi çekmeye zorladığını açıklamıştı. 

Şu anda iş adamı Carter Reum’la birlikte olan Hilton travmalarına dair destek alma konusunda şunları söylemişti:

Tüm terapistlerden nefret etmiyorum sadece terapiden korkuyorum. Onlara bir şey söyler söylemez arkadaşlarına ya da eşlerine bundan övünerek bahsedeceklermiş, bir gün hakkımda kitap yazacaklarmış gibi hissediyorum. Bu konuda çok tuhafım.

 

Independent Türkçe, People

DAHA FAZLA HABER OKU