Selena Gomez, Justin Bieber'ın olay yaratan son videosuna çağrılmamış

Hararetli sosyal medya tartışmasının ardından Selena Gomez'e yakın bir kaynak şarkıcıya videoya yer almak isteyip istemeyeceğine dair danışılmadığını söyledi

Gomez'in Çığlık serisinin yeni filminde yer alacağı iddia edilmişti (AFP)

Ünlü şarkıcı Justin Bieber’ın Drake ve DJ Khaled’in "Popstar" isimli şarkısına çekilen videoda görünmesinin ardından kısa bir süre geçtikten sonra sosyal medyada aslında videoda şarkıcının eski sevgilisi Selena Gomez’in de yer alacağına dair tartışmalar yapıldı.

People’a konuşan Gomez’e yakın bir kaynak, "Ice Cream" şarkısıyla büyük bir başarı elde eden genç şarkıcının eski sevgilisi Bieber’la videoda yer almasının planlandığına yönelik söylentilerin doğru olmadığını söyledi. Kaynak şu ifadeleri kullandı:

Selena’yla hiç iletişime geçilmedi ve onun da videoda yer almak gibi bir planı yoktu.

Hayranlar, 28 yaşındaki Gomez’in videoda yer alacağına dair iddianın ortaya atılmasının ardından ikiliye dair hararetli bir tartışmaya tutulmuştu. 

 

 

Drake’in 8 dakikalık videosunda 26 yaşındaki Bieber, bir ev partisinin ardından uyanıp şarkıya pleybek yapıyordu. Drake’in şarkı sözlerine pleybek yaptığı kısımda Bieber’ın Selena Gomez’in ismini söylediği görülüyordu. 

 

 

Videonun sonunda Bieber’a, eşi Hailey Baldwin de eşlik ediyordu. Rüyadan uyanan Bieber, eşine Drake’in videosunda rol aldığını anlatıyordu. İkili daha sonra köpekleriyle yürüyüş yaparken görülüyordu. 

Gomez, kısa süre önce ünlü K-Pop grubu BLACKPINK’le ortak hazırladıkları "Ice Cream" şarkısıyla büyük bir başarı elde etmişti. 

 

Independent Türkçe, People

DAHA FAZLA HABER OKU