Mike Tyson ünlü top model Naomi Campbell'ı hareket halindeki arabadan atmaya çalışmış

Ünlü komedyen Chris Rock, Tyson'ın Campbell'ı hareket halindeki otomobilden iterken hatırladığını söyledi

Campbell'ın Tyson'ın yanı sıra Puff Diddy, Leonardo DiCaprio ve Robert De Niro gibi ünlü isimlerle romantik birliktelikleri oldu (Vogue)

Boksun unutulmaz yıldızlarından Mike Tyson iddiaya göre eskiden bir süre beraberlik yaşadığı ünlü top model Naomi Campbell'ı kıskandığı için hareket halindeki otomobilden atmaya çalıştı.

İddia, Naomi Campbell'ın YouTube kanalındaki programa katılan ABD'li komedyen Chris Rock'tan geldi.

fazla oku

Bu bölüm, konuyla ilgili referans noktalarını içerir. (Related Nodes field)

Programa katılan Rock ile Campbell bir süre sonra nasıl tanıştıklarını hatırlamaya çalışıyor.

"Sen bizim için o zaman da süper modeldin"

Ünlü olmadan önce onu ortak arkadaş çevresinde, Manhattan'da bir mekanda gördüğünü ancak Campbell'ın o sırada başka biriyle birlikte olduğunu sandığını söyleyen Rock "Hepimiz o dönem seni arzuluyorduk. Sen bizim için o dönemde de süper modeldin" diye iltifat etti.

Campbell ise Rock'ı ilk olarak Mike Tyson ve kendisiyle yine New York'taki bir mekanda beraber eğlenirken hatırladığını söyledi. Rock da bunu doğrulayarak Tyson'ı Campbell'ı hareket halindeki bir araçtan iterken hatırladığını söyledi:

Sanırım Mike bir gece seni hareket eden araçtan aşağı itti.  Sanırım sen birine telefon numaranı vermiştin ve o da aklını oynatmıştı.

Rock o dönem Campbell'la birlikte olsaydı ona karşı çok daha nazik davranacağını düşündüğünü de itiraf etti.

Campbell ise olayı gülüp geçiştirerek "Benim onu itmediğimden emin misin? Tabii eğer onunla bir araca bindiysem... Hepimizin artık yetişkin olup bir aile olmamız iyi bir şey. Tyson'ın bir sonraki boks maçını heyecanla bekliyorum. Onun yeniden canlanmasını görmek güzel" dedi.

Tyson tarafından konuyla ilgili bir açıklama gelmedi.

Yaklaşık 15 yıldır ringlerde uzak kalan 54 yaşındaki boks efsanesi, 28 Kasım'da 2 yıldır dövüşmeyen 51 yaşındaki Roy Jones ile los Angeleles'taki özel müsabakada kozlarını paylaşacak.

 

Independent Türkçe, Page Six

DAHA FAZLA HABER OKU