Ozan Güven'in Deniz Bulutsuz'u darp ettiği geceyle ilgili tanık ifadesi ortaya çıktı

Soruşturma kapsamında tanık olarak ifade veren Erdem Lütfü Oraylı, Bulutsuz’un darp edildiği gece kendisine geldiğini, üstündeki kanlı tişörtü çıkarttığını, vücudunun bazı yerlerinde morluklar olduğunu ve titreyerek ağladığını kaydetti

Fotoğraf: Twitter

Oyuncu Ozan Güven ile şiddet uyguladığı iddia edilen sevgilisi Deniz Bulutsuz'un İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'na yaptıkları karşılıklı darp suç duyurusu üzerine soruşturma başlatıldı.

Darp edildiğini iddia eden Deniz Bulutsuz'un o gece evine gittiği Erdem Lütfü Oraylı soruşturmada tanık olarak ifade verdi.

Soruşturma kapsamında bilgisine başvurulan Erdem Lütfü Oraylı, söz konusu gece bir kutlama için Ozan Güven ve Deniz Bulutsuz’la yemeğe gittiklerini kaydetti.

fazla oku

Bu bölüm, konuyla ilgili referans noktalarını içerir. (Related Nodes field)

Yemek süresince herhangi problem olmadığını ama genel anlamda Ozan Güven'in, Deniz Bulutsuz'a karşı şiddetli kıskançlık problemleri olduğunu belirten Ortaylı, yemek aşamasında Ozan Güven’in, Deniz Bulutsuz'un daha önceki zamanlarda fotoğraflarını çeken Baran Doğan'ın ismini anıp kendi kendine sinirlendiğini ifade etti.

Erdem Lütfü Oraylı ifadesinde söz konusu gece yaşananlar için şunları kaydetti:

Ozan Güven 'Baran'ı avucumun içi ile tokatlamak geçiyor' dedi. Bu konuşmalar dışında başkaca bir problemle karşılaşmadık. Ozan Güven yemekte 4 duble rakı, 1 kokteyl içti. Yemek yedikten sonra Ozan Güven'in şoförü Hasan bizi bahse konu adresten aldı. Araçta ben eve gitmek istediğimi söyledim. Benim evime gideceğimiz esnada yol üzerinde Ozan Güven'in arkadaşı olan Ramazan'ın evinin önünde durduk. Ozan Güven ve Deniz Bulutsuz, Ozan'ın şoförü ile beraber Ramazan'ın evine gittiler.

Deniz Bulutsuz'un çenesinde yara bandı olduğunu ve tişörtünün yaka kısmından göğüs kısmına kadar yoğun kan gördüm. Deniz'i o durumda görünce şok geçirdim. Deniz'i içeri aldıktan sonra Deniz bana 'Ozan Güven beni öldürecek' deyip duruyordu. Bunu söylerken ağlayıp titriyordu.

Üstündeki kanlı tişörtü çıkarttığı esnada iki bileğinde morluk ve şişkinlik vardı. İki diz kapağında morluklar olduğunu olduğunu gören Deniz Bulutsuz tekrar ağlamaya başladı.

O sırada Ozan Güven'den şiddet gördüğünü, kendisini öldürmeye çalıştığını, telefonunu elinden alarak kimse ile iletişime geçmesini engellediğini, üstüne kapıyı kilitleyip dışarı çıkmasını engellediğini söyledi.

Ben, Deniz Bulutsuz'a ne olduğunu sorduğumda ise bana Ozan Güven'in arkadaşı Ramazan'ın evine gittiğinde Ozan Güven'in, Deniz Bulutsuz'un daha önceki erkek arkadaşından konu açılmasından kaynaklandığı için bu durumun yaşandığını söyledi.

Ozan Güven'in Deniz Bulutsuz'a Ramazan ve Hasan'ın yanında 'eski sevgilisi Denizi iyi s........ş' şeklinde kendisine hakaret ettiğini bana söyledi. Aynı cümleyi bir sonraki gün Ozan'ın şoförü Hasan bana geldiğinde Ozan Güven'in, Deniz Bulutsuz için kullanmış olduğunu kendisi de doğruladı.

Ne olmuştu?

Sosyal medya uzmanı Deniz Bulutsuz 13 Haziran’da bir süredir birlikte olduğu ünlü oyuncu Ozan Güven’in kendisini darp ettiğini, hürriyetini kısıtladığını, ölümle tehdit ettiğini ileri sürmüştü. Olaydan sonra Bulutsuz’un şiddete uğramış halini gösteren fotoğraflar basına sızmıştı.

Ozan Güven ise bir süredir ayrılmak istediği kız arkadaşının kendisine komplo kurduğunu ileri sürerek, asıl darp edilen kişinin kendisi olduğunu iddia etmişti. Darp raporu alarak savcılıkta ifade veren Ozan Güven, Bulutsuz’un, “Seni Türkiye’ye rezil edeceğim. ‘Kadın döven adam’ diye söyleyeceğim” dediğini ileri sürerek,  ‘iftira’, ‘hakaret’, ‘tehdit’ ve ‘darp’ suçlarından cezalandırılmasını istemişti.

Soruşturma dosyasına sunulan 18 Haziran 2020 16.26 tarihli Adli Tıp Kurumu raporunda Deniz Bulutsuz'un yapılan muayenesinde abajurla çenesine vurulduğunu, bu nedenle çene ucunda düzensiz laserasyonu olduğu belirtildi. Adli tıp uzmanı tarafından hazırlanan raporda, vücudunun çeşitli yerlerinde onlarca çürük ve morluğa rastlandığı kaydedildi.

Bulutsuz'dan şikâyetçi olan Ozan Güven'in 14 Haziran'da özel bir hastaneden aldığı geçici darp raporu da soruşturma dosyasına girdi. Raporda burunda sıyrık, yüzde çok sayıda lezyon ve sıyrık, sol elde sıyrık olduğu ifade edildi. Güven ayrıca savcılığa fotoğraf da sunmuş.

 

Independent Türkçe, Sabah

DAHA FAZLA HABER OKU