Jennifer Aniston, Marvel filmlerinden şikayetçi: İyi rol bulmak zor

Aniston, Hollywood’da iyi bir karakter canlandırma şansının azaldığına dikkat çekti

Jennifer Aniston, Hollywood’un “büyük Marvel filmleriyle” küçüldüğünü belirterek iyi rollerin eksikliğinden şikayet etti.

Yeni dizi The Morning Show’la ekranlara dönmeye hazırlanan Friends yıldızı Aniston, televizyona döndüğünü çünkü “yeşil bir ekranda yaşamakla” ilgilenmediğini belirtti.

Variety’ye konuşan Aniston şunları söyledi:

Orada neler olup bittiğini görüyorsunuz, mesele büyük Marvel filmlerine gelince Hollywood küçüldükçe küçülüyor. Bu filmler benden beklenen filmler olmadığı gibi yeşil ekranda yaşamanın meraklısı da değilim.

Film sektörünün “çok değiştiğini” belirten Aniston, “Bence Meg Ryan döneminin geri gelmesini çok isterdik” dedi.

fazla oku

Bu bölüm, konuyla ilgili referans noktalarını içerir. (Related Nodes field)

Aniston, "Bir sinemaya gidip rahatça koltuğa yerleşmek hoş olur diye düşünüyorum. Bence bir yeniden dirilme yaşamalıyız. Terms of Endearment’ı yeniden ortaya çıkaralım. Heaven Can Wait’i, Young Frankenstein’ı, Blazing Saddles’ı ve Goodbye Girl’ü" diye ekledi.

Röportajın ilerleyen bölümlerinde Aniston, kendisine şöhret kazandıran televizyon rolüne de değindi: Friends’teki Rachel Green rolü. Aniston şöyle devam etti:

Bence (Friends’in) popülerliğinin hala devam etmesinin nedeni, eğer arkadaşlarınız her şeyinizse romantik bir partnere ihtiyacınız olmadığı tezi. Bu, zamanının ilerisinde bir fikirdi. (…) Sizi mutlu ediyor. Denk geldiğim zaman bile beni mutlu ediyor. Diziyi seviyorum ve neredeyse çoğunu da unuttum. Bu yüzden tekrar keşfetmek benim için gerçekten eğlenceli.

Aniston yeni dizisi The Morning Show’da, Steve Carell tarafından canlandırılan ünlü meslektaşının cinsel istismar suçlamaları nedeniyle kovulmasının ardından dikkatlerin üzerine çevrildiği tecrübeli bir haber sunucusunu canlandırıyor.

The Morning Show, ABD’de 1 Kasım 2019’da Apple TV+’ta prömiyer yapacak.

 

 

*İçerik orijinal haline bağlı kalınarak çevrilmiştir. Independent Türkçe'nin editöryal politikasını yansıtmayabilir.

https://www.independent.co.uk/arts-entertainment/films/news

Independent Türkçe için çeviren: Sezin Bala

© The Independent

DAHA FAZLA HABER OKU