Endişe yaratan Peaky Blinders oyuncusu: "Mücadele veriyorum"

Hayranları daha önce aktörün dağınık görünüşü nedeniyle endişelenmişti

(BBC)

Bir fotoğrafının Peaky Blinders hayranlarını sağlığı konusunda endişelendirmesinden birkaç ay sonra Paul Anderson, "mücadele verdiğini" söyledi.

Britanyalı yıldızı biraz değişmiş bir görünümde gösteren fotoğraf, taş kokain bulundurma suçunu itiraf etmesinden birkaç hafta sonra internette paylaşılmış ve oyuncunun BBC dizisinin Netflix'te yayımlanacağı doğrulanan spin-off filmindeki geleceği sorgulanmaya başlanmıştı.

46 yaşındaki Anderson kısa süre sonra hayranlarına iyi olduğuna dair güvence vermişti ancak 13 Haziran Perşembe günü halihazırda deneyimlediği mücadeleler hakkında konuşan aktör, onlara şunları söyledi: 

Mücadele olmadan hikaye olmaz. Benden dinleyin: Ben de sizin gibi mücadele verdim ve bugün de mücadele veriyorum.

Peaky Blinders'ta Cillian Murphy'ye eşlik ederek Arthur Shelby'yi canlandıran Anderson, Instagram Hikayeleri'nde paylaştığı motive edici bir gönderide şunları yazdı: 

Tıpkı sizin gibi, içinize bakın. Kendiniz bulun, mücadelelerin, sıkıntıların, hissettiğiniz acının üstesinden gelin. Ve biz bununla başa çıkıyoruz.

Aktör şunları söyledi: 

Mücadelelerinizle başa çıkmanıza yardımcı olabileceksem, o halde bunu birlikte yapalım. Bunu birçok konuşmanın ilki yapalım çünkü bunu kendi başınıza yapamazsınız. Yardıma ihtiyacınız var.

Size bir şey daha söyleyeceğim: başkalarına yardım edebilirsiniz ve bu da size yardımcı olacaktır. Buna hizmet denir. Öyleyse arkanı dön dostum, acı çeken başka birini bul ve ne kadar zor gelirse gelsin ona yardım et. İster inanın ister inanmayın, bunun size daha fazla yardımcı olduğunu göreceksiniz.

Şunu unutmayın: Biz harikayız, siz inanılmazsınız.

Paul Anderson
Paul Anderson, Instagram'da hayranlarına motive edici bir mesaj verdi (Instagram)​​​​​​​​​​​​​​


Anderson, sağlığıyla ilgili ilk endişelerinin ardından takipçilerine şunları söylemişti:

Hiç unutmayın yalan gerçekten çok daha eğlenceli olduğunda kimse gerçeği umursamaz. Hiç merak etmeyin, ben geri döndüm.

Bu paylaşım, Anderson'ın 26 Aralık 2023'te Hampstead'deki bir barda çeşitli maddelerle yakalandığında uyuşturucu bulundurmaktan 1345 sterlin (yaklaşık 56 bin TL) yaklaşık para cezasına çarptırılmasından kısa süre sonra gelmişti.

Mail Online'a göre, bir bar müdürünün Anderson'ın engelli tuvaletine girmesinin ardından tuvaletten taş kokain dumanı geldiğini fark etmesi üzerine polis çağrılmıştı.

Oynadığı diğer yapımlar arasında Diriliş (The Revenant) ve Kevin Hart filmi Lift de bulunan Britanyalı aktörün karakola götürüldüğü ve burada kokain, amfetamin, diazepam ve pregabalin bulunduğu bildirilmişti.

Anderson A sınıfı kokain, B sınıfı amfetamin ve iki adet C sınıfı reçeteli ilaç bulundurma suçlarını kabul etmişti.
 

Arthur Shelby
Paul Anderson, Peaky Blinders'ta Arthur Shelby rolünde (BBC)


Ancak aktörün avukatının mahkemeye Anderson'ın taş kokain içmediğini belirttiği ve şunları söylediği aktarılmıştı: 

Sanığı yakın zamanda bir dizide oynadığı çok yoğun bir rolden tanıyacaksınız. Sık sık tanınıyor ve karaktere bürünerek dizinin hayranlarını memnun etmek için elinden geleni yapıyor.

26 Aralık'ta tanındı ve bu insanlar için oynamaya çalıştı ve sürdürdüğü yaşam tarzı nedeniyle insanlar ona sık sık teşvikler veriyor.*İçerik orijinal haline bağlı kalınarak çevrilmiştir. Independent Türkçe'nin editöryal politikasını yansıtmayabilir.

https://www.independent.co.uk/arts-entertainment

Independent Türkçe için çeviren: Çağatay Koparal

© The Independent

DAHA FAZLA HABER OKU