Tom Hardy, Peaky Blinders filminde oynayıp oynamayacağını açıkladı

Yıldız oyuncu BBC'nin popüler gangster dizisinde Alfie Solomons'ı canlandırmıştı

Hardy, Alfie'nin filmde görüneceğinden "yüzde yüz" emin olduğunu söyledi (BBC)

Tom Hardy, BBC'nin büyük ses getiren dönem suç draması Peaky Blinders'ın spin-off filminde rol alıp almayacağı konusuna açıklık getirdi.

fazla oku

Bu bölüm, konuyla ilgili referans noktalarını içerir. (Related Nodes field)

Oscar ödüllü Cillian Murphy'nin gangster ve işadamı Tommy Shelby'yi canlandırdığı dizi, 6 sezonun ardından 2022'de sona ermişti. Dizinin yaratıcısı Steven Knight o zamandan beri hikayeyi 7. sezon yerine bir devam filmiyle tamamlamak istediğini dile getiriyordu.

Bafta ödüllü dizide Hardy, Camden Town'da yaşayan bir çetenin lideri olan Alfie Solomons'ı canlandırmıştı. Gelecek filmin oyuncu kadrosu henüz açıklanmamış olsa da Knight, Murphy'nin başrolü yeniden canlandıracağını doğrulamıştı. Şimdi de Mad Max'in yıldızı Hardy, Sky News'a verdiği röportajda kendisinin de filmde yer alacağını ima etti.

Yüzde yüz, Alfie kesinlikle görünecek ama ne zaman olacağını bilmiyorum.

Gelip gelmeyeceğini bile bilmiyorum, bu sadece benim tahminim.

Netflix bu ay X/Twitter üzerinden yaptığı bir paylaşımla film haberini doğrulamıştı.

"Thomas Shelby geri dönüyor. Başrolünde Cillian Murphy'nin yer aldığı bir Peaky Blinders filmi Netflix'e geliyor" yazan dijital yayıncı, filmin senaryosunun bir fotoğrafını da paylaşmıştı.

Halihazırda adı belli olmayan filmi Knight yazdı ve yönetmen koltuğuna dizinin ilk sezonunun birkaç bölümünü çeken Tom Harper oturacak.

Deadline'a konuşan Murphy, "Tommy Shelby'nin benimle işi bitmemiş gibi görünüyor" demişti. 

Peaky Blinders'ın film versiyonunda Steven Knight ve Tom Harper'la yeniden işbirliği yapıyor olmak çok sevindirici. Bu film, hayranlar için.


48 yaşındaki İrlandalı'nın dönüşü ilk olarak martta Knight tarafından doğrulanmıştı. BBC dizisi The Town'ın galasında "Murphy [film] için kesinlikle geri dönüyor" demişti.

Eylülde Digbeth'te yolun hemen aşağısında çekiyoruz.

Daha önce 2024'te seyirciyle buluşacağını söylese de Knight, çekimlerin eylülde başlamasıyla son olarak filmin 2025'te gösterime gireceğini ima etti.*İçerik orijinal haline bağlı kalınarak çevrilmiştir. Independent Türkçe'nin editöryal politikasını yansıtmayabilir.

https://www.independent.co.uk/arts-entertainment

Independent Türkçe için çeviren: Çağatay Koparal

© The Independent

DAHA FAZLA HABER OKU