Harry Potter'ın yıldızının en sevdiği dizi şaşırttı

Televizyon tarihinin en iyi dizileriyle ilgili açıklaması şoke etti

David Yates'in yönettiği ve Daniel Radcliffe, Rupert Grint, Emma Watson'ın rol aldığı Harry Potter ve Zümrüdüanka Yoldaşlığı (Harry Potter and the Order of the Phoenix) 2007'de gösterime girmişti (Warner Bros)

Daniel Radcliffe severek izlediği dizileri açıkladı. Gişe canavarı Harry Potter serisinin yıldızı, televizyon tarihinin en iyileri arasında gösterilen meşhur dizileri saymayarak herkesi şaşırttı.

fazla oku

Bu bölüm, konuyla ilgili referans noktalarını içerir. (Related Nodes field)

Radcliffe, CBR'a verdiği röportajda "Dürüst olmak gerekirse, çizgi film ve realite şovları izliyorum" dedi.

34 yaşındaki aktörün cevabı bununla da sınırlı kalmadı.

"Breaking Bad'i hiç izlemedim. The Sopranos'u ya da The Wire'ı hiç seyretmedim" diye itiraf eden Britanyalı aktör sözlerini şöyle sürdürdü: 

Tüm o ağır, saatler süren şeyleri. İzleyemem. Sanırım bu biraz da bizim kuşaktan pek çok insanın çocukluğunda olduğu gibi Simpsonlar'la (The Simpsons) büyümekten kaynaklanıyor.

Sevilen sitcom Miracle Workers'ın yıldızı, sadece Simpsonlar'ın üç bölümünde değil, Robot Chicken, BoJack Horseman, Rick and Morty, Digman! ve Mulligan gibi diğer animasyonlarda da konuk ses olarak rol almıştı.

"Simpsonlar her şeyimi şekillendirdi" 

Radcliffe, "Geçen gece Riziko'yu (Jeopardy!) izliyordum ve yarışmacılardan biri bilgi birikiminin büyük bir kısmını Simpsonlar'a borçluydu. Bu kesinlikle benim için de geçerli" diye açıkladı. 

Pek çok tuhaf gerçek var ve dünya hakkındaki genel bilgimden mizah anlayışıma kadar her şey bir şekilde Simpsonlar tarafından şekillendirildi.

Aktör sözlerine şunları da ekledi: 

Simpsonlar'la büyüyen bizim neslimizin yaşlandıklarında daha yetişkin temalı çizgi filmler izlemeye devam etmek istemesi mantıklı.

Radcliffe, 2022'de Hollywood Reporter'a yaptığı açıklamada, her zaman ilginç seçimler yapan ve projeleri yalnızca kendisini heyecanlandırdığı için seçen bir aktör olarak tanınmak istediğini söylemişti.


Independent Türkçe, Hollywood Reporter, CBR.com

DAHA FAZLA HABER OKU