Jason Momoa yeni ilişkisini doğruladı

Jason Momoa geçen günlerde yeni kız arkadaşı Adria Arjona'yla Japonya'ya seyahat etti

Jason Momoa, oyuncu Adria Arjona'yla yeni bir ilişki yaşadığını doğruladı (AFP)

Jason Momoa, oyuncu Adria Arjona'yla yeni bir ilişki yaşadığını açıkladı.

44 yaşındaki aktör, 20 Mayıs'ta Arjona'nın da yer aldığı Japonya gezisinden fotoğrafları Instagram'da paylaştı. Gönderideki bir fotoğrafta Momoa'nın bir restoran masasında arkadaşlarıyla otururken kız arkadaşına arkadan sarıldığı görülüyor.

fazla oku

Bu bölüm, konuyla ilgili referans noktalarını içerir. (Related Nodes field)

Bir başka fotoğraftaysa çift dışarıda otururken rüzgar uzun saçlarını yüzlerine doğru savuruyor. Diğer bir fotoğrafta da Arjona, Harley-Davidson Motosikletleri tabelasının önünde poz verirken görülüyor.

Aquaman'in yıldızı, fotoğrafın altına yazdığı açıklamada, kız arkadaşı da dahil olmak üzere sevdikleriyle birlikte yaptığı seyahatten ne kadar keyif aldığını belirtti.

"Japonya, sen bir rüyanın gerçekleşmiş halisin, aklımı başımdan aldın. Evlerini açan herkese müteşekkiriz.Yeni ve eski dostlarla anılar biriktirdik, mi amor'la (İspanyolca "aşkım" demek -çn.)  birlikte bir başka harika macerayı paylaştık" diye yazdı ve The Hitman'in yıldızının Instagram hesabını da etiketledi.

Aktör sözlerini şöyle tamamladı:

ON THE ROAM (Jason Momoa'nın ABD'deki zanaatkârlarla tanıştığı program -çn.), motosikletler ve kargaşa. Aloha j.

Momoa'nın Instagram paylaşımı, ismini söylemeden yeni biriyle görüştüğünü açıklamasından birkaç gün sonra geldi.
 


Momoa, 11 Mayıs'ta İngiltere'deki Basingstoke Comic Con'da sahnedeyken "Bir ilişkim var" demişti.

Çok yakında öğreneceksiniz.

Aktör, "bir süredir bir ilişki içinde olduğunu" belirttikten sonra bunu neden gizli tuttuğunu da açıklamıştı. Momoa, "Gizliliğin tadını çıkarıyorum çünkü eskiden kimsenin umurunda değildi ama şimdi herkesin umurunda" demişti.

Aktörün yeni ilişkisi, eski eşi Lisa Bonet'ten ayrıldığını açıklamasından iki yıl sonra geldi. Momoa'nın Bonet'le evliliğinden 16 yaşında Lola adında kızı ve 15 yaşında Nakoa-Wolf adında oğlu var. 

Eski çift o dönemde yaptıkları ortak açıklamada, "Hepimiz bu dönüşüm zamanlarının daralmalarını ve dönüşümlerini hissettik... Bir devrim yaşanıyor ve ailemiz de bir istisna değil... Meydana gelen sismik değişimleri hissediyor ve büyüyoruz" diye belirtmişti.

Ailemize ilişkin bir duyuru yapmak istiyoruz. Evlilikte yollarımızı ayırıyoruz.

Açıklama şöyle devam ediyordu:

Aramızdaki sevgi devam ediyor, bilinmek ve yaşanmak istediği biçimlerde gelişiyor. Birbirimizi, olmayı öğreniyor olduğumuz kişi olmak için özgür bırakıyoruz.

Çocuklarımızın bu kutsal yaşamına olan bağlılığımız sarsılmaz. Çocuklarımıza nelerin mümkün olduğunu öğretiyoruz. Duayı yaşıyoruz. Sevgi Galip Gelsin.

8 Ocak 2024'te Bonet, uzlaşılamaz fikir ayrılıklarını gerekçe göstererek resmi olarak boşanma davası açmıştı. Ayrılık tarihleri 7 Ekim 2020 olarak kaydedilmişti. Bonet boşanma davası açtıktan bir gün sonra Momoa'yla bir anlaşmaya varmıştı. Mahkeme belgelerine göre ikili Lola ve Nakoa-Wolf'un velayetini paylaşmayı kabul etmişti.

Bu, hem Momoa hem de Bonet'in çocuklarının sağlığı, eğitimi ve refahından sorumlu olacağı anlamına geliyor. Ayrıca ergenlik çağındaki çocuklarının yaşam masraflarını da paylaşacaklar. Bununla birlikte, ebeveynlerden biri çocuklarla seyahat etmeye karar verirse, "bu tür geziler için çocukların masraflarından o taraf sorumlu olacak".


* İçerik orijinal haline bağlı kalınarak çevrilmiştir. Independent Türkçe'nin editöryal politikasını yansıtmayabilir. 

https://www.independent.co.uk/life-style

Independent Türkçe için çeviren: Gökçe Uçak

© The Independent

DAHA FAZLA HABER OKU