Shakira yeni klibinde Piqué'nin "kovduğu" dadıyı oynattı

Ayrılan çiftle uzun süre çalışan dadının, aldatma iddiasını şarkıcıya iletmesinin ardından Piqué tarafından kovulduğu bildirilmişti

(AFP)

Shakira'nın en son klibinde, çocuklarına uzun süre bakan dadının sürpriz bir kameosu yer alıyor. Gerard Piqué'nin, kendisi hakkındaki ihanet iddialarını şarkıcıya ilettiği gerekçesiyle dadıyı kovduğu bildirilmişti.

2011'in başlarından beri birlikte olan 46 yaşındaki Kolombiyalı pop yıldızı ve 36 yaşındaki eski İspanyol futbolcu ayrıldıklarını Haziran 2022'de açıklarken Piqué'nin Shakira'yı aldattığına dair söylentiler yayılıyordu.

Eski çift ayrılık nedenlerini hiçbir zaman doğrulamasa da Shakira'nın sosyal medyada ve müziğinde eski sevgilisine bazı iğneleyici göndermeler yaptığı görüldü.

fazla oku

Bu bölüm, konuyla ilgili referans noktalarını içerir. (Related Nodes field)

20 Eylül Çarşamba günü yayımlanan El Jefe adlı şarkısının yeni klibinden anlaşıldığı üzere Grammy ödüllü sanatçı, Piqué'ye halihazırda bir kez daha yüklendi.

Şarkının sonuna doğru kamera, Piqué'nin kovduğu iddia edilen dadı Lili Melgar'ın yüzüne yakınlaşıyor.

Bu sırada Shakira da Today'in yaptığı çeviriye göre şu şarkı sözlerini söylüyor:

Lili Melgar / Bu şarkı sana gelsin, sana tazminat ödemediler.

The Independent yorum için Shakira ve Piqué'nin temsilcileriyle temasa geçse de henüz yanıt alamadı.
 

Shakira
Shakira ve Lili Melgar (Shakira/Vevo ekran görüntüsü)


Haziran 2022'de yaptığı açıklamayla ayrıldıklarını duyuran Shakira şöyle demişti:

Ayrıldığımızı doğrulamaktan üzüntü duyuyoruz. En büyük önceliğimiz olan çocuklarımızın esenliği için mahremiyetimize saygı duymanızı rica ediyoruz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Eski çiftin iki oğula sahip: 10 yaşındaki Milan ve 8 yaşındaki Sasha.

Piqué halihazırda, Shakira'dan ayrılmasından sadece üç ay sonra Ağustos 2022'de ilk kez birlikte görüldüğü 23 yaşındaki halkla ilişkiler öğrencisi Clara Chia Marti'yle birlikte.

Geçen yıl eylülde Elle dergisine konuşan Shakira, "Bu sadece benim için değil çocuklarım için de zorlu oldu. İnanılmaz derecede zor. Dışarıda kamp kurmuş paparaziler var... Çocuklarımla birlikte onlardan saklanabileceğim bir yer yok... [Onların] önünde durumu gizlemeye çalışıyorum" demişti.

Shakira geçen hafta (12 Eylül) katıldığı MTV Video Müzik Ödülleri'nde Video Öncü Ödülü'ne layık görülmüştü. Hips Don't Lie'la tanınan şarkıcı New Jersey'deki tören öncesinde kırmızı halıda iki oğluyla birlikte yürümüştü.

Kırmızı halıdayken konuşan süperstar kendisine verilecek payeyle ilgili olarak "Buna inanamadım" demişti.

Bu çok önemli bir ödül. Yani Michael Jackson ve daha pek çok inanılmaz sanatçı bu ödülü bir kez aldı ve burada olmaktan onur duyuyorum.

Shakira ve Piqué ilk kez, Shakira'nın Waka Waka (This Time for Africa) adlı 2010 FIFA Dünya Kupası resmi şarkısının müzik videosunda futbolcunun yer almasıyla, 2010 baharında tanışmıştı.*İçerik orijinal haline bağlı kalınarak çevrilmiştir. Independent Türkçe'nin editöryal politikasını yansıtmayabilir.

https://www.independent.co.uk/arts-entertainment/

Independent Türkçe için çeviren: Meltem Ergin

© The Independent

DAHA FAZLA HABER OKU