Billie Eilish ilk oyunculuk deneyimini yaşadı

Happier Than Ever'la tanınan şarkıcı, Glover'ın saplantılı bir hayranla ilgili gerilim dizisinin 4. bölümünde yer alıyor

(Amazon)

Billie Eilish, Donald Glover'ın Prime Video için yaptığı yeni dizisi Swarm'da ilk oyunculuk deneyimini yaşadı.

"Stan" (bir ünlüye aşırı derecede saplantılı olmak -ed.n.) kültürüne gerilim türünde yapılan bir gönderme olan Swarm, Ni'Jah adında Beyoncé benzeri bir pop megastarının süper hayranı Dre'nin (Dominique Fishback), en sevdiği müzisyen için cinayet işlemesine yol açan bir öfkeye kapılmasını konu alıyor.

fazla oku

Bu bölüm, konuyla ilgili referans noktalarını içerir. (Related Nodes field)

Prime Video'da cuma günü (17 Mart) yayımlanan dizide Damson Idris ve Dre'nin kız kardeşi rolünde Chloe Bailey rol alıyor.

Ancak perşembe günü (16 Mart), Eilish'in de dizide sürpriz bir şekilde görüneceğini duyuran bir tanıtım videosu yayımlandı.

Videoda Dre, Eilish'in canlandırdığı karaktere, "Halının üzerine süt döküldüğünü görüyorum" diyor.

Şarkıcı, "Süt ne renkti?" diye sorduğunda Dre, "Kırmızıydı" diye yanıt veriyor.

Eilish gülümseyerek "Birini mi incittin?" diye fısıldıyor.
 


Dre, "Evet" diye yanıtlayınca Eilish de sırıtarak "Çok iyi" diye karşılık veriyor.

Distractify'ın haberine göre görüntüler, Eilish'in Eva adlı bir kült liderini canlandırdığı Swarm'ın 4. bölümünden alındı.

Hayranları şaşırtan ve sevindiren videoya yorum yapanlardan biri "Billie'nin oyunculuk dönemi, bunun için buradayım" diye yazdı.

Bir başka yorumda da şöyle dendi:

Billie bir seri katili mümkün olan en iyi şekilde oynayabilir gibi görünüyor.

Şarkıcı Gracie Abrams ise "Ah, bayıldım" diye yazdı.

Fishback de Eilish'in performansını överek "İşte o kız @billieeilish bu dizide kesinlikle harikasın. Çok etkilendim ve ekrandaki ilk partnerin olmaktan inanılmaz onur duyuyorum !!!!" diye yazdı.

Ayrıca Eilish salı günü (14 Mart) katıldığı Swarm galasında büyük beden beyaz bir gömlek, siyah kravat ve siyah pantolon giymişti.

Atlanta'nın yaratıcısı Glover, Aslan Kral'ın (The Lion King) 2019 tarihli yeniden çevriminde Beyoncé'yle birlikte çalışmıştı. Canlı çekim filmde Glover, Simba'yı Beyoncé de Nala'yı seslendirmişti.

Diziye adını veren "swarm" (arı sürüsü) ifadesinin, Beyoncé'nin hayranları için kullanılan "Beyhive"dan (arı kovanı) ilham aldığı söyleniyor.

Swarm halen Prime Video'da.*İçerik orijinal haline bağlı kalınarak çevrilmiştir. Independent Türkçe’nin editöryal politikasını yansıtmayabilir.

https://www.independent.co.uk/arts-entertainment

Independent Türkçe için çeviren: İpek Uyar

© The Independent

DAHA FAZLA HABER OKU