Paris Hilton olaylı seks kasetinin perde arkasını anlattı

Henüz 19 yaşındayken yer aldığı görüntüler, Hilton otellerinin varisini dünya çapında üne kavuşturmuştu

2001'de çekilen video, 2004'te "Paris'te Bir Gece" adıyla yayımlanmıştı (AP)

ABD'nin önde gelen magazin figürlerinden Paris Hilton'un otobiyografisi dün yayımlandı. Paris: The Memoir (Paris: Otobiyografi) adlı kitap, kendisinin dünya çapında ün kazanmasına neden olan seks kaseti hakkında da bilgi veriyor. 

Hilton otellerinin varisi, cinsel ilişkilerini kayda almak için o dönemki erkek arkadaşı Rick Salomon'un kendisini zorladığını belirtiyor. Sakinleştirici ve içki kullanarak onay verebildiğini vurgulayarak şu ifadeleri kullanıyor:

Biz aşk yaparken o anları kayda almayı istediği gece hakkında çok fazla bir şey hatırlamıyorum. Bunu diğer kadınlarla yaptığını sıklıkla söylemişti ama ben bu konu hakkında rahat değildim. Ona hep "Yapamam, çok utanç verici" derdim.

Aralarında 12 yaş fark olduğunu vurgulayan Hilton, profesyonel pokercinin "Başka hiç kimse görmeyecek" demesiyle ikna olmuş. 

fazla oku

Bu bölüm, konuyla ilgili referans noktalarını içerir. (Related Nodes field)

42 yaşındaki Hilton, 37 saniyelik ilk görüntüler sızdırıldığında eski sevgilisine tamamını yayımlamaması için yalvardığını ancak "Bunun mali değeri çok yüksek ve bana ait olan bir şeyi satabilirim" yanıtını aldığını yazdı. 

"Eğer bu yapmayı tercih ettiğim bir şey olsaydı arkasında dururdum, para kazanırdım, her bir karenin lisansını alırdım ve kimseye özür dilemeden hızlıca bankaya giderdim" diye kendini açıkladı.

Bu seks kasetinin yayımlanmasının hemen ardından The Simple Life adlı reality show programını yapan Hilton, dünya çapında ün kazanmıştı. 

Paris Hilton, geçmişte 2016 ABD Başkanlık Seçimleri'nde Donald Trump'a oy verdiğini söyleyerek Cumhuriyetçi Parti'nin liderine karşı çıkanların tepkisini toplamıştı. Kitabında bu konuya da açıklık getirdi:

Röportaja alındığımda Donald Trump'a oy vermiş gibi davrandım çünkü eski bir aile dostumuz ve anlaşma imzaladığım ilk mankenlik ajansının sahibiydi. Gerçek şu ki oy bile kullanmadım.

 

Independent Türkçe, Vulture, The Hill

DAHA FAZLA HABER OKU