Christina Ricci eşcinselliğin ne olduğunu Johnny Depp'ten öğrenmiş

Ricci'ye göre Depp, açıklamasını "son derece doğrudan" yaptı

(AFP)

Christina Ricci, Johnny Depp'in kendisine "eşcinselliğin ne olduğunu" açıkladığıyla ilgili bir çocukluk anısını anlattı.

Yellowjackets dizisinin oyuncusu, 1990 yapımı romantik drama Deniz Kızları'nda (Mermaids) Depp'in o zamanki kız arkadaşı Winona Ryder'la birlikte rol aldığında 9 yaşındaydı.

Ricci yakın zamanda SiriusXM radyo programında Andy Cohen'e şöyle açıkladı:

Sette bir şeyler dönüyordu ve biri başkasına iyi davranmıyordu. Sonra da 'Belki de homofobiktir' dediler.

Ve sonra 'Bunun ne olduğunu anlamadım' dedim.

Winona'nın karavanındaydım ve o da 'Nasıl [açıklayacağımı] bilmiyorum' dedi.

Ricci, "Beni Johnny ile telefonda görüştürdü ve Johnny bana ne olduğunu açıkladı" diye anımsadı.

Oyuncu, Depp'in açıklamasını "son derece doğrudan" olarak tanımladı.

'Bir erkeğin bir erkekle ve bir kadının bir kadınla seks yapmak istemesidir' dedi. Ben de 'Ah, tamam' dedim.
 


Emmy ödülüne aday gösterilen oyuncu, 1998 tarihli Vegas'ta Korku ve Dehşet (Fear and Loathing in Las Vegas) adlı komedi filmi, 1999 yapımı Hayalet Süvari (Sleepy Hollow) adlı korku filmi ve 2000 tarihli Erkeğin Gözyaşları (The Man Who Cried) adlı romantik film de dahil birçok filmde Depp'le birlikte rol aldı.

fazla oku

Bu bölüm, konuyla ilgili referans noktalarını içerir. (Related Nodes field)

Depp yakın zamanda eski eşi Amber Heard'le sansasyonel bir davada karşı karşıya geldi. Depp, Heard'ün The Washington Post'ta yayımlanan ve kendisini "aile içi şiddeti temsil eden bir halk figürü" olarak nitelendirdiği bir görüş yazısında onu karaladığını iddia etti. Kasım 2020'de Heard, Depp'in iddialarından muaf tutulmayı talep ettiği bir karşı dava açtı.

1 Haziran'da jüri, eski eşi Amber Heard'ün üç ifadesinde Depp'e iftira attığı yönünde ezici bir çoğunlukla Depp'in lehine karar verdi. Jüri üyeleri ayrıca Depp'in bir avukatının Heard'ün karşı davasında vurgulanan üç ifadeden birinde Heard'e hakaret ettiğini tespit etti. Depp'e 10,35 milyon dolar tazminat verilirken, Heard'e 2 milyon dolar tazminat verildi.

Davayla ilgili ön duruşma belgelerinin yayımlanması sonucunda, Depp'in eski kız arkadaşı Ellen Barkin, Depp'in ilk kez seks yapmalarından önce kendisine uyuşturucu verdiğini ifade ettiği ortaya çıktı.* İçerik orijinal haline bağlı kalınarak çevrilmiştir. Independent Türkçe’nin editöryal politikasını yansıtmayabilir.

https://www.independent.co.uk/arts-entertainment

Independent Türkçe için çeviren: İpek Uyar

© The Independent

DAHA FAZLA HABER OKU