Karamollaoğlu: Allah'ın izniyle, seçimleri iktidar kaybedecek ve biz kazanacağız

"Bizim birilerinin sürekli olarak algı fabrikalarında ürettikleri suni gündemlere takılıp kalacak, buralarda kaybedecek tek bir saniyemiz bile yoktur"

Saadet Partisi (SP) Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu / Fotoğraf: Saadet Partisi

Saadet Partisi (SP) Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, "Allah'ın izniyle, seçimleri iktidar kaybedecek ve biz kazanacağız!  20 yıllık Ak Parti iktidarının enkazını da kaldıracak, son 5-6 yıldır Cumhur İttifakının sebep olduğu nezaketsizliğe, hoşgörüsüzlüğe ve kutuplaşmaya da artık hep birlikte son vereceğiz" dedi.

fazla oku

Bu bölüm, konuyla ilgili referans noktalarını içerir. (Related Nodes field)

Sosyal medya hesabından paylaşım yapan Karamollaoğlu, "Sorumluluklarımızın farkındayız. Üzerimize düşen ne varsa bihakkın yerine getirmek için 7-24 aralıksız hazırlanıyoruz ve iktidara geldiğimizde de 7/24 aralıksız çalışmaya devam edeceğiz" dedi.

Karamollaoğlu'nun paylaşımları şöyle:

Allah'ın izniyle, seçimleri iktidar kaybedecek ve biz kazanacağız!

20 yıllık Ak Parti iktidarının enkazını da kaldıracak, son 5-6 yıldır Cumhur İttifakının sebep olduğu nezaketsizliğe, hoşgörüsüzlüğe ve kutuplaşmaya da artık hep birlikte son vereceğiz.

Şahsî ikballerimiz ve partilerimizin çıkarları için değil, ülkemizin istikbali ve menfaatleri için sorumluluklarımızı kuşanacak, bu kötü gidişata son vereceğiz.

İnsanımızın kasabın yolunu unuttuğu, bayram sevinci yaşamak yerine artan ulaşım maliyetleri nedeniyle bayramda memleketine gidememenin hüznüne kapıldığı bu düzen mutlaka değişecek!

Lamı, cimi yok!

Bizim birilerinin sürekli olarak algı fabriklarında ürettikleri suni gündemlere takılıp kalacak, buralarda kaybedecek tek bir saniyemiz bile yoktur!

Biz ülkemizin gerçek gündemine ve insanımızın yüzünü güldürecek hamlelere odaklandık.

Bu istikamette de kararlı bir şekilde devam edeceğiz.

Tüm dikkatimizi ve mesaimizi buralara veriyor, hazırlıklarımızı hızlı bir şekilde tamamlıyoruz.

Sorumluluklarımızın farkındayız.

Üzerimize düşen ne varsa bihakkın yerine getirmek için 7-24 aralıksız hazırlanıyoruz ve iktidara geldiğimizde de 7/24 aralıksız çalışmaya devam edeceğiz.

İnanıyoruz ki bu hazırlıklarımız, ülkemizin ve insanımızın çok kısa bir sürede rahat bir nefes almasına vesile olacaktır.

 

Independent Türkçe

DAHA FAZLA HABER OKU