Markete iç çamaşırlarıyla giden Julia Fox viral oldu

Fox'un fotoğraflarının yer aldığı gönderi 95 bin beğeni aldı

Julia Fox son dönemde Kanye West'le yaşadığı kısa süreli ilişki nedeniyle sık sık gündeme gelmişti (AP)

Amerikalı model ve aktris Julia Fox'un market alışverişine iç çamaşırlarının üstüne giydiği kot ceketle gitmesi sosyal medyada tartışma yarattı. 

32 yaşındaki Fox'un pazar Hollywood'da markete giderken giydiği kıyafetleri dikkat çekti. Aktris ceketine uygun kot bir çanta taktı ve aynı kumaştan yapılmış çizmeler giydi. 

fazla oku

Bu bölüm, konuyla ilgili referans noktalarını içerir. (Related Nodes field)

Alışverişini tek başına yapan Fox marketten bir dolu ürünle çıktı. Amerikalı ünlü rapçi Kanye West'in eski sevgilisi olan Fox tarzıyla sosyal medya kullanıcılarını şaşırttı.

Twitter'da yorum yapanlardan biri, "Dolapların yanından geçerken kalçası üşümüştür" dedi. Bir diğeri de "Bir keresinde bir arkadaşıma Los Angeles'ta hayat nasıl diye sorduğumda, 'moda anlayışı olmayanlarla yaşamak gibi' demişti" diye yazdı

Fox'un iç çamaşırlarından çok çantasına dikkat çeken bir diğeriyse, "Kimse kot çanta hakkında konuşmayacak mı?" diye sordu

 

 

Julia Fox'u tanımayan bir kullanıcıysa şunları söyledi:

Yaşlı biriyim ve bu kişinin kim olduğunu bilmiyorum ama buna bayıldım. Harika. Millet lütfen canınız ne istiyorsa onu yapın. Dünyanın sonu geliyor.

Bir başkası da, "Bazı günler giyinmek istemezsin, öyle zamanlarda evde kalmalısın" dedi. Fox'un niyetini sorgulayan bir kullanıcı da kotun tatlı göründüğünü söylese de bunun moda olarak değerlendirilemeyeceğini ve aktrisin esasen "farklı olmaya" çabaladığını dile getirdi

Fox'un marketten çıkarken çekilen fotoğraflarının yer aldığı gönderi 12 binden fazla kez retweet'lendi ve 95 binden fazla beğeni aldı. 

 

Independent Türkçe, Daily Mail, We Got This Covered

DAHA FAZLA HABER OKU