Timothée Chalamet "saçma derecede yüksek standartlara sahip Yahudilere" özel flört uygulamasında "görüldü"

The Lox Club flört uygulaması "kısmen şaka olarak başlamıştı"

Dune'un yıldızı Timothée Chalamet, Hollywood'un en gözde genç oyuncuları arasında yer alıyor (AFP)

Kendisini "son derece yüksek standartlara sahip Yahudiler için" diye tanımlayan, yalnızca üyelere özel bir flört uygulamasında Timothée Chalamet'nin görüldüğü bildirildi.

Ünlüler hakkındaki dedikodulara yer veren Instagram hesabı Deuxmoi'ya göre 26 yaşındaki aktör, The Lox Club adlı flört uygulamasında iki kez görüldü.

Uygulama, internet sitesinde "saçma derecede yüksek standartlara sahip gerçekçi ve hırslı kişilerin birbirleriyle tanışmasını sağlamayı" amaçladığını açıklıyor.

Çünkü diğer flört uygulamalarında onları aramakla zaman kaybetmek berbat.

Görünüşe göre adı 1920'lerde ve 1930'larda New York'ta yasadışı biçimde içki satışı yapan The Lox Club'a dayanan uygulama fikri "kısmen şaka" olarak başlamıştı.

fazla oku

Bu bölüm, konuyla ilgili referans noktalarını içerir. (Related Nodes field)

İnternet sitesinde "The Lox Club, Yahudi elitleri için bir toplanma yeri haline gelmişti: Ünlüler, politikacılar, işadamları, gangsterler vb. Frank Sinatra ve Marilyn Monroe gibi Yahudi olmayan isimler de sık sık misafir olurdu" diye açıklanıyor.

Uygulama hakkında Vogue'a konuşan kurucu Austin Kevitch, başvuru miktarının çokluğundan boğulduğunu açıklamıştı.

Kevitch, "(İnternet sitesiyle) bıyık altından gülüyordum, gösterişli sosyal kulüplerle dalga geçiyordum" demişti.

Şaşırtıcı bir şekilde, yüzlerce kişi başvurmaya ve Instagram'da paylaşmaya başladı. Ve o zaman bile, 'Vay canına, kendimi bir flört uygulaması açarken hayal edemezdim' dedim, çünkü ben her zaman flört uygulaması karşıtıydım. Geriye dönüp baktığımda, belki de bu yüzden işe yarıyor.

Başvuru süreci belirsizliğini korurken, internet sitesinde şu ifadeler yer alıyor:

Topluluğu başvuru süreci aracılığıyla dikkatlice düzenliyoruz. Üyelik komitemiz başvuran bir kişinin topluluk için uygun olup olmadığına karar verirken birkaç değişkeni göz önüne alıyor. 

Kabul edilirse, her yeni üyeden bir üyelik ücreti ödemesi istenir. Bu, her üyenin doğru nedenlerle katılmasını sağlar.

Açıklamada aynı şekilde, yalnızca üyelere özel diğer fört uygulamalarının aksine, sosyal medya takipçilerinin katılıp katılamayacağınıza karar vermede bir faktör olmadığı da belirtiliyor.

İnternet sitesinde "Otantik, çok yönlü kişilere değer veriyoruz" diye ekleniyor.

Hırslı hayalleri ve kariyerleri olan, sizi hem düşündüren hem de güldürebilen kişilere. Instagram takipçileriniz umurumuzda değil.

The Lox Club bir şarküteri gibidir; kültürel olarak Yahudi fakat tadını çıkarmak için Yahudi olmanıza gerek yok. Gerçi büyükannem hoş bir Yahudi kızla tanışmamı istiyor.

Chalamet'nin daha önce Lily-Rose Depp dahil birkaç ünlü isimle romantik ilişkisi olmuştu.* İçerik orijinal haline bağlı kalınarak çevrilmiştir. Independent Türkçe’nin editöryal politikasını yansıtmayabilir.

https://www.independent.co.uk/life-style

Independent Türkçe için çeviren: Noyan Öztürk

© The Independent

DAHA FAZLA HABER OKU