Kraliyet Donanması, Daniel Craig'i James Bond'la aynı rütbeye atadı

"Ölmek İçin Zaman Yok", Craig'in son James Bond filmi olacak

Kraliyet Donanması, Daniel Craig'i fahri yarbay olarak atayarak canlandırdığı James Bond karakteriyle aynı rütbeye kavuşturdu. 

fazla oku

Bu bölüm, konuyla ilgili referans noktalarını içerir. (Related Nodes field)

Ölmek İçin Zaman Yok (No Time To Die) yıldızı, rütbesini alırken şunları söyledi:

Üst düzey hizmette Fahri Yarbay rütbesine atanmaktan dolayı gerçekten ayrıcalıklı hissediyorum ve onur duyuyorum.

James Bond filmlerinin ekibi ve Craig, söz konusu filmin yapımı esnasında Kraliyet Donanması'yla yakından çalışmıştı.

Craig'e fahri yarbay rütbesini verirken, Kraliyet Donanması Komutanı Birinci Deniz Lordu Amiral Sör Tony Radakin şu ifadeleri kullandı:

Fahri Yarbay Daniel Craig'i Kraliyet Donanması'na kabul etmekten memnuniyet duyuyorum. Fahri subaylarımız küresel, modern ve hazır durumdaki Kraliyet Donanması'nın dünya çapında yaptıklarının mesajını yaymak için zamanlarını ve uzmanlıklarını paylaşarak donanmamızın savunucuları ve elçileri olarak hareket eder.

Radakin, Bond'un Kraliyet Donanması'nın yaptığı işin temsili şeklinde tasvir edilmesini överek devam etti:

Daniel Craig son 15 yıldır Yarbay Bond olarak biliniyor: Dünyanın dört bir yanındaki görevleriyle Britanya'yı güvende tutan deniz subayı. Gerçek Kraliyet Donanması her gün teknoloji ve beceriyi Bond'un kendisi gibi kullanarak bunu yapıyor.

Craig bu rolüyle mevcut askerleri desteklemeyi planlıyor. Radakin sözlerini, "Gelecek aylarda ve yıllarda Craig'in daha fazla denizcimizi ve deniz piyademizi görmesini dört gözle bekliyorum" diyerek tamamladı.

Kraliyet Donanması'nda şu anda gerçek bir Komutan Bond bulunuyor. Binbaşı Frances Bond, Ölmek İçin Zaman Yok'un vizyona girmesinden önce Craig'le tanışmaya davet edildi.

 

 

Craig'le görüşmesinde Bond şunları söyledi:

Daniel Craig ve ekibin geri kalanıyla konuşmaktan gerçekten keyif aldım. Silahlı kuvvetlerle çalışmayı onların perspektifinden dinlemek ve Hollywood dünyası hakkında biraz bilgi edinmek büyüleyiciydi.

Ölmek İçin Zaman Yok, 1 Ekim'de vizyona giriyor* İçerik orijinal haline bağlı kalınarak çevrilmiştir. Independent Türkçe'nin editöryal politikasını yansıtmayabilir.

https://www.independent.co.uk/arts-entertainment

Independent Türkçe için çeviren: İrem Oral

© The Independent

DAHA FAZLA HABER OKU