The Offspring, Kovid-19 aşısı yaptırmadığı için davulcusuyla yolları ayırdı

Peter Parada, "Grubuma karşı herhangi bir olumsuz duygu taşımıyorum" dedi

1984'te "Manic Subsidal" adıyla kurulan The Offspring, The Kids Aren't Alright ve Pretty Fly gibi şarkılarıyla tanınıyor (Instagram/peteparada)

Dünyaca ünlü müzik grubu The Offspring'in davulcusu Pete Parada, Kovid-19 aşısı yaptırmadığı için gruptan atıldığını söyledi.

Salı günü sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Parada, diğer üyelerinin kendisini gruptan çıkardığını, stüdyo kayıtlarında ve konserlerde birlikte çalmak istemediğini söylediğini ifade etti.

Davulcu, aşı olmamak için geçerli tıbbi sebeplerinin bulunduğunu ve bunu gruptakilerle paylaştığını söyledi.

Öte yandan, Parada'nın Instagram paylaşımında ABD'li punk rock grubunun davulcuyla çalışmayı sadece askıya mı aldığı yoksa kalıcı olarak kendisini gruptan mı çıkardığı net şekilde ifade edilmedi. 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Pete Parada (@peteparada)


Fakat müzisyenin "Kendi yoluma devam edeceğim" ifadesinden, geri dönmesinin pek muhtemel olmadığı düşünülüyor.  

fazla oku

Bu bölüm, konuyla ilgili referans noktalarını içerir. (Related Nodes field)

Paylaşımında "Grubuma karşı herhangi bir olumsuz duygu taşımıyorum" diyen davulcu, "Kendileri için en iyisinin ne olduğunu düşünüyorlarsa onu yapıyorlar, ben de aynısını yapıyorum" dedi.

Ayrıca müzisyen hayranlarını ve grup arkadaşlarını çok özleyeceğini de sözlerine ekledi.

Parada, önceden Kovid-19 geçirdiğini ve vücudundan antikor oluştuğunu söyledi. Müzisyen ayrıca Guillain-Barré Sendromu'ndan mustarip olduğunu ve aşının yan etkilerinin kendisi için büyük risk teşkil ettiğini belirtti.

1984'te kurulan ve aktif olarak 35 yıldır müzik yapan gruptan olaya ilişkin henüz resmi bir açıklama yapılmadı.Independent Türkçe, Variety, NBC News

Derleyen: Yasin Sofuoğlu

DAHA FAZLA HABER OKU