LeBron James, Space Jam'den "nefret edenlere" karşılık verdi

Çocuklara yönelik komedi türündeki devam filmi, Rotten Tomatoes'ta halihazırda yüzde 30 puana sahip

Basketbol ikonu LeBron James, Space Jam'in devamı olan yeni filmi Yeni Efsane'den (A New Legacy) "nefret edenlere" karşılık verdi.

fazla oku

Bu bölüm, konuyla ilgili referans noktalarını içerir. (Related Nodes field)

Filmde James; Bugs Bunny, Daffy Duck ve Speedy Gonzales gibi Looney Tunes karakterlerinden oluşan kadroyla birlikte rol alıyor.

James, tıpkı orijinal Space Jam'deki Michael Jordan gibi kendisinin kurgulanmış bir versiyonunu canlandırıyor.

Büyük ölçüde olumsuz değerlendirmeler alan film, yapımlara dair incelemeleri toplayan internet sitesi Rotten Tomatoes'ta halihazırda sadece yüzde 30 puana sahip.

The Independent için kaleme aldığı ve filme iki yıldız verdiği incelemede Clarisse Loughrey şunları yazmıştı:

Çıkış noktası düşünüldüğünde kimse Space Jam: Yeni Efsane'nin gülünç olması dışında bir şey beklemiyordu. Fakat bu en zayıf haliyle, etkili bir pazarlama materyali işlevi bile göremez.

Anlaşılan o ki James, Twitter'daki paylaşımında filmin aldığı olumsuz eleştirilere gönderme yaptı.

Filmin vizyona girdiği hafta toplamda 32 milyon dolar (yaklaşık 275 milyon TL) gişe hasılatı yapmaya hazırlandığını bildiren Deadline makalesiyle birlikte yaptığı paylaşımda James, "Filmden nefret edenler, selam" diye yazdı.

 

 

Vizyona girdiği hafta sonunda Space Jam: Yeni Efsane gişe listelerinin tepesindeki Marvel gerilim filmi Black Widow'u yerinden etti.

Film halihazırda Türkiye'de vizyonda.* İçerik orijinal haline bağlı kalınarak çevrilmiştir. Independent Türkçe'nin editöryal politikasını yansıtmayabilir.

https://www.independent.co.uk/arts-entertainment

Independent Türkçe için çeviren: İrem Oral

© The Independent

DAHA FAZLA HABER OKU