Tom Hiddleston hayranları, Loki'de garip bir fotoşoplu görüntü yakaladı

Heyecanlı bir Hiddleston hayranı "DURUN, BU GÖRÜNTÜYÜ MÜ KULLANMIŞLAR?" diye yazdı

Popüler Tom Hiddleston görseli Loki'nin 2. bölümüne fotoşoplandı (Marvel Studios)

Tom Hiddleston hayranları, Loki'nin son bölümünde gülünç bir fotoşop kullanımı fark etti.

Britanyalı aktör, ikinci bölümü dün yayımlanan 6 bölümlük Disney Plus dizisinde Fesatlık Tanrısı rolünü yeniden üstlendi.

fazla oku

Bu bölüm, konuyla ilgili referans noktalarını içerir. (Related Nodes field)

Bölümün bir sahnesinde, Ajan Mobius (Owen Wilson), Zaman Değişkenliği Otoritesi'ndeki (TVA) diğer ajanlara peşinde oldukları katil Loki "varyantı" hakkında bilgi veriyor.

*Bundan sonrası spoiler içerir, bizden uyarması*

Havalı TVA donanımını kullanan Mobius bakmaları gereken muhtemel Loki versiyonlarını yansıtıyor. Bunlardan biri Loki'yi gülümseyip elini sallayan bir futbol oyuncusu olarak gösteriyor.

Çok kısa bir an olmasına rağmen Twitter'daki kartal gözlü bir hayran söz konusu görüntüde Hiddleston'ın yüzü ve duruşunun oyuncunun eski bir fotoğrafından alınmış gibi göründüğünü düşündü.
 

newFile-4.jpg
(Marvel Studios)


@carolxloki adlı hayran Twitter'da "DURUN, BU GÖRÜNTÜYÜ MÜ KULLANMIŞLAR?" diye yazdı. Pek çok hayran izleyicinin bu ayrıntıyı gerçekten yakaladığına inanamayarak tepki verdi.

Bir kişi "BUNU YAPTILAR, inanamıyorum" diye yanıtlarken bir başkası "Aman Tanrım, YAPMIŞLAR" diye ekledi.

Başka biri "NEDEN BU KADAR TUHAF BİR ŞEKİLDE EDİTLENDİĞİNİ MERAK EDİYORDUM" ifadelerini kullandı.
 

Screenshot 2021-06-16 at 10.31.00.png
(Marvel Studios)


Yine de tamamen haklı değillerdi. Görüntü, bahsi geçen fotoğrafla bisikletçi Geraint Thomas'ın 2018'de Tour de France'ı kazandıktan sonra çekilmiş bir görüntüsünün birleşimi.

Pek çok hayran son sahnede Leydi Loki'nin (Sophia Di Martino) diziye girişini içeren devasa bir Marvel Sinematik Evreni değişimi olabilecek ayrıntıyı da yakaladı.

Etkileyici girişinden önce Leydi Loki'nin Marvel filmlerinin yeni dönemini şekillendirecek çoklu evreni yaratmaktan sorumlu kişi olduğu ileri sürülüyor.

Loki, Disney Plus üzerinden internette izlenebilir. Dizinin yeni bölümleri her hafta çarşamba yayımlanıyor.* İçerik orijinal haline bağlı kalınarak çevrilmiştir. Independent Türkçe'nin editöryal politikasını yansıtmayabilir.

independent.co.uk/arts-entertainment

Independent Türkçe için çeviren: İrem Oral

© The Independent

DAHA FAZLA HABER OKU