Sedat Peker: Cem Küçük, haber yapmak için nasıl para alıyorsunuz, anlatacağım

Peker, Küçük’e “Çakma MİT’çi” diye seslenerek çeşitli suçlamalar yöneltti

Fotoğraf: Twitter

Suç örgütü liderliğinden aranan Sedat Peker, Cem Küçük'ün de Paramount Otel’de para vermeden kaldığını ifade ederek, “Şu faturanı göster ki tüm Türkiye görsün. Geceliği 50-100 bin liralık otelde kalmak güzel. Haber yapmak için milletten nasıl para alıyorsunuz, onu da anlatacağım" dedi.

Peker, Küçük'e çeşitli suçlamalar yöneltti.

“Çakma MİT’çi” diye seslendiği Küçük'e Süleyman Soylu'ya uyguladığı taktiği uygulayacağını söyleyen Peker, "Parça parça koparıp psikolojini bozacağım" ifadelerini kullandı.

Peker Twitter’dan şunları kaydetti:

Çakma MİT’çi, süslü sülüye uyguladığım taktiği sana uygulayacam. Parça parça koparıp psikolojini bozacam. Önce seni delirtecem, sonra tedavi edecem. Çakma MİT’çi cem küçük, sen de Paramount Otel’in beleşçi sakinlerindensin. Şu faturanı göster ki tüm Türkiye görsün. Geceliği 50-100 bin liralık otelde kalmak güzel. Haber yapmak için milletten nasıl para alıyorsunuz, onu da anlatacağım. Sizin namusunuz aldığınız rüşvet kadar. Cem küçük, çakma MİT’çi; bana bir atar yapmıştın sonra tweeti silmiştin ya... Tweette şöyle diyordun: Senin gibilerle uğraşmak benim hayat boyu görevim. Çakma MİT’çi, adaya ne zaman veda etmek istersin? Fakat seni hemen yollamayacağım. Çakma MİT’çi (cem küçük); senin böyle saldırgan olma sebebin, benim duyduğuma göre sen çocukken sevgisiz büyümüşsün. Annen baban bile seni eldivenle seviyormuş. Ancak ben seni ötekileştirmeyecem. Önce seni deli edip sonra da sevgi terapisine alacam. Ben seni sevgi terapisine aldığımda eldivenle sevmeyeceğim. Sana annenden babandan daha çok şefkat göstereceğim. Sen benim gurur kaynağım olacaksın, o benim en iyi hastamdı diyeceğim.

Peker, daha önceki paylaşımlarında Küçük'e de yer vermiş, “Cem Küçük, çakma MİT’çi, pazar günü boşluk olursa seni de misafir oyuncu olarak alacağım. Kardeşlerim pazar günü çok eğleneceğiz çok. Hem de çok'' ifadelerini kullanmıştı.

Küçük de bu ifadelere Twitter’dan ''Elinden geleni ardına koyma. Senin gibilerle sonuna kadar mücadele etmek benim ruhumda var. Bu işler bittiğinde kim nerde olacak göreceğiz'' diye yanıt vermiş, ancak paylaşımını silmişti.

 

Independent Türkçe

DAHA FAZLA HABER OKU