İsmail Saymaz: Reklam arası ve program sonunda Soylu ile "soru-cevap" konusunda konuştuk

Saymaz, "O benim her soruyu zaten sorduğumu ve hepsine cevap verdiğini iddia etti" dedi

Fotoğraf: YouTube

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile Habertürk yayınına çıkan Sözcü gazetesi yazarı İsmail Saymaz, reklam arası ve programın sonunda Bakan ie arasında soru-cevap konusunda konuştuklarını söyledi

Cüneyt Özdemir’in YouTube yayınına katılan Saymaz, “Reklam arasında ne konuşuldu? ‘Bir soru soralım, böyle gitmiyor’ dediniz mi?” sorusuna şu yanıtı verdi:

fazla oku

Bu bölüm, konuyla ilgili referans noktalarını içerir. (Related Nodes field)

‘Sorulara cevap vermiyorsunuz’ dedim, dedi ki ‘Ne kaldı sormadığın?’ Dedim, ‘Yani cevap vermediniz ki?’ Böyle bir tartışma oldu aramızda. Tartışma demeyeyim yani, o benim her soruyu zaten sorduğumu ve hepsine cevap verdiğini iddia etti. Ben de onun soruların çoğunu cevapsız bıraktığını, bazı meselelerde neredeyse geçmiş zamandan alarak bugüne getirdiğini ve istediği alanda kaldığını söyledim.

Saymaz, bu tartışmanın hem reklam arasında hem de program bittiğinde yaşandığını söylerken, "İki defa bu oldu. Ben Sayın Bakan’ın sorulara ya cevap vermediğini ya da istediği biçimde cevap verdiğini söyledim. O yüzden ben döne döne aynı soruları sormak zorunda kaldım” diye konuştu.

 

 

 

Independent Türkçe, YouTube

DAHA FAZLA HABER OKU