Alice Cooper: Johnny Depp tanıdığım en zararsız insan

Rock şarkıcısı "Onu tanıdığım için diğer hikayelerin hiçbirine inanmıyorum" diyor

(Reuters)

Alice Cooper, Johnny Depp'i “hayatımda tanıştığım en tatlı insanlardan biri” ifadeleriyle savundu.

fazla oku

Bu bölüm, konuyla ilgili referans noktalarını içerir. (Related Nodes field)

Rock grubu Hollywood Vampires'da Depp'le birlikte sahne alan 73 yaşındaki şarkıcı, yorumlarını Page Six'e verdiği yeni bir röportajda yaptı.

Cooper "Johnny hayatımda tanıdığım en tatlı insanlardan biri" dedi.

O, tanıdığım en zararsız insan, bu yüzden diğer hikayelerin hiçbirine inanmıyorum çünkü onu tanıyorum ve onu tanıyan herkes bunu biliyor.

Bu yıl martta Depp'in, eski karısı Amber Heard'a saldırdığı sonucuna varan Yüksek Mahkeme kararını bozma talebi reddedilmişti.

Karayip Korsanları yıldızı geçen yıl The Sun'ı yayımlayan News Group Newspapers'a (NGN) Nisan 2018'de yayımlanan ve Depp'i "eşini döven biri” olarak nitelendiren yazının ardından dava açmıştı.

Yasal işlemlerin sonuçları, Depp'in yakında çıkacak Harry Potter spin-off filmi Fantastic Beasts 3'te kötü adam Gellert Grindelwald rolünden uzaklaştırılmasına neden oldu.

Casino Royale yıldızı Mads Mikkelsen onun rolünü alacak.
 

Britain_Johnny_Depp_14016.jpg
(AP)


Röportajda Cooper, Depp'in kamusal kişiliğine rağmen "dindar bir Hıristiyan" olduğunu ekledi. İkilinin son zamanlarda konuşmamasına rağmen e-posta yazışmaları olduğunu söyledi.

Cooper grup arkadaşının gitar becerilerini övdü ve şöyle dedi:

Johnny şaşırtıcı derecede iyi bir gitarist.

Cooper, Depp ve Aerosmith gitaristi Joe Perry 2015'te rock grubu Hollywood Vampires'ı kurmuştu.*İçerik orijinal haline bağlı kalınarak çevrilmiştir. Independent Türkçe’nin editöryal politikasını yansıtmayabilir.

https://www.independent.co.uk/arts-entertainment/music

Independent Türkçe için çeviren: Noyan Öztürk

© The Independent

DAHA FAZLA HABER OKU