George Clooney: Hobi olarak günde iki veya üç kez çamaşır ve gün boyu bulaşık yıkıyorum

Clooney, Netflix'te yayımlanan The Midnight Sky filmiyle dikkat çekmişti

Clooney,  The Midnight Sky filmi için kilo verdikten sonra çekimlere başlayamadan rahatsızlanarak hastaneye kaldırılmıştı (AFP)

W dergisinin kapağında yer alan ünlü oyuncu George Clooney, Midnight Sky filmine ve şu sıralar gündelik hayatında neler yaptığına dair hayranlarını biraz şaşırtacak açıklamalarda bulundu.

fazla oku

Bu bölüm, konuyla ilgili referans noktalarını içerir. (Related Nodes field)

Clooney, Netflix'te yayımlanan The Midnight Sky filmi küresel bir felaketin ardından Kuzey Kutbu'nda tek başına yaşayan bir bilim insanını konu alıyor. 

CNN'in haberine göre ünlü Hollywood yıldızı hem yönetmenliğini yaptığı hem de oyuncu olarak yer aldığı filme dair şu ifadeleri kullandı:

Kovid-19 meydana geldiğinde küresel bir kıyameti konu alan film yeni bir biçimde (gerçek hayatla) ilişkili hale geldi. Başlangıçta, anlatı pişmanlık ve kurtuluş arayışı hakkındaydı. Ancak pandemi kontrolü ele aldığında film evde olamamamıza ve sevdiklerimize sarılamamamıza dair hale geldi.

Oyuncu ayrıca pandemide edindiği hobilere de dair şunları söyledi:

Size hobi olarak neler yaptığımı söyleyeyim: Günde iki veya üç kez çamaşır yıkamak, gün boyu bulaşık yıkamak… Çünkü bu çocuklar pasaklı. Çocuklarınızı arada bir yıkamanız gerekiyor… Oğlumun saçını kestim ve kendiminkini de ama kızımın saçını kesmedim. Yapsaydım başım belaya girerdi. Kızım muhteşem görünüyor, saçları çok uzun.

 

Independent Türkçe, CNN

Derleyen: Esra Güngör

DAHA FAZLA HABER OKU