Altaylı: Kaftancıoğlu Clubhouse’da son derece kibar bir üslupla herkesi benzetmiş

"Anlaşılan Canan Kaftancıoğlu, iktidarı en fazla rahatsız eden CHP’li olmaya devam edecek"

Fotoğraf: AA

Habertürk yazarı Fatih Altaylı, son günlerin popüler uygulaması Clubhouse’da CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu’nun “kibar bir üslupla herkesi benzettiğini” söyledi.

Altaylı, Clubhouse’un nasıl işlediğini anlattığı köşe yazısında Kaftancıoğlu’nun katıldığı bir yayın hakkında şunları yazdı:

Geçen akşam ilginç bir olay olmuş. Bana da Gülfem Saydam Sanver ve Faruk Acar anlattılar. AK Partili moderatörlerin açtığı ve eski Bakan Faruk Çelik’in katıldığı bir Clubhouse oturumuna birdenbire CHP İstanbul İl  Başkanı Dr. Canan Kaftancıoğlu da dinleyici olarak dahil olmuş. Canan Kaftancıoğlu’nu AK Parti ağırlıklı bir Clubhouse odasında gören moderatörler heyecanlanmışlar ve hemen kendisine söz hakkı vermişler. Birdenbire Faruk Çelik’in konuk olduğu ortam Canan Kaftancıoğlu’nun konuk olduğu bir ortama dönüşmüş. Zaten ortamın acemisi olan Faruk Çelik sessiz kalırken, zor duruma düşürülmek için söz hakkı verilen Kaftancıoğlu, AK Partili bu ortamda son derece kibar bir üslupla herkesi bir güzel benzetmiş.

Örgütündeki tüm olaylara, tüm konulara, tüm eylemlere son derece vakıf ve hakim olması ile öne çıkmış. Söyleyeceği her şeyi söyledikten sonra da “Bun buraya Sayın Faruk Çelik’i dinlemeye gelmiştim. Kendisini dinlemek istiyorum” diyerek çekilmiş. AK Partili Faruk Acar da, CHP’ye daha yakın duran Gülfem Saydam Sanver de “Canan hanım çok iyiydi” diyorlar. Anlaşılan Canan Kaftancıoğlu, iktidarı en fazla rahatsız eden CHP’li olmaya devam edecek. İktidar da onun üzerine gitmeye.

 

Habertürk, Independent Türkçe

DAHA FAZLA HABER OKU