Pamela Anderson evlilik sonrası ilk röportajını verdi: Noel arifesinden beri yataktan çıkmadık

Anderson kısa süre önce "yuva yıkmakla" suçlanmıştı

Anderson, sosyal medya platformlarının "zihin kontrolü" için kullanıldığını söyleyerek platformları artık kullanmayacağını açıklamıştı (ITV/Loose Women)

Sahil Güvenlik (Baywatch) dizisinin eski yıldızı Pamela Anderson gözlerden uzak gerçekleştirdiği düğününün ardından ilk kez konuştu. 

fazla oku

Bu bölüm, konuyla ilgili referans noktalarını içerir. (Related Nodes field)

"Loose Women" isimli talk show programına verdiği röportajda 53 yaşındaki Anderson, eşi Dan Hayhurts'le yeni evliliklerini nasıl geçirdiklerini anlattı.

Programda sunuculardan biri, "Pamela daha önce söylediğin bir sözde, 'Sevdiğim adamın kollarında, olmam gereken yerdeyim' demiştin. Seni gerçekten sevdiğin adamın kollarında göreceğimizi düşünmemiştim" ifadelerini kullandı.

Eşi Dan'le birlikte röportajı yatakta verdikleri sırada Anderson bu yorumun üzerine, "Noel arifesinden bu yana yataktan çıkmadık" diye şaka yollu cevap verdi. 

Page Six'in haberine göre Anderson sözlerini şöyle sürdürdü:

Sanırım burası yaşanacak sihirli bir yer gibi. Burada çalışıyordu ve Kovid süresince burada tıkılı kaldım ve birlikteydik, hâlâ birlikteyiz. Geçen bir buçuk yıl boyunca evdeydim, tadilat yapıyorum. Ve şu an tek kelimeyle muhteşem. Tüm kabinleri yeniledim, bir rıhtım kuruyoruz. Muhteşem bir mülk. Dan ve çocukları da burada yaşıyor.

Hayhurst ise pandemi kısıtlamaları kaldırıldıktan sonra zamanlarını nasıl geçirecekleri sorulduğunda şunları söyledi:

Tecritten çıkacağımızı sanmıyorum. Sanırım sonsuza dek tecritte kalacağız.

Dan Hayhurst'ün eski sevgilisi çiftin evlilik haberinin ardından Anderson'ı yuva yıkmakla suçlamıştı. Hayhurst'ün Carey isimli eski sevgilisi şu ifadeleri kullanmıştı:

Konuşmaya karar verdim çünkü insanların, üç çocuğun da dahil olduğu 5 yıllık ilişkimin Pamela ve Dan'in benimle birlikte olduğu sırada başlayan ilişkisi yüzünden bittiğini bilmesini istiyorum. Aldatma, inkar ve dahil olan tüm kişiler açısından hayatı sarsan seçimlerle başlayan ilişkiyi insanların kutlaması ve onları yüreklendirmesi üzücü.

 

Independent Türkçe, Page Six

DAHA FAZLA HABER OKU