Selena Gomez sonsuza kadar sevgili bulamamaktan korktuğunu söyledi

Şarkıcı, "Çözmem gereken çok şey var" diyor

Justin Bieber, eski sevgilisi Selena Gomez’le yaşadığı 8 yıllık ilişki sırasında “pervasız” davrandığını geçen ay itiraf etmişti (Reuters)

Selena Gomez, bazen "sonsuza kadar yalnız kalmaktan" nasıl endişe duyduğunu anlattı.

Gomez, bu yıl Rare (Nadir) adlı üçüncü solo stüdyo albümünü çıkarmıştı.

Albümle aynı adı taşıyan parçasının sözlerini Apple Müzik için çekilen bir videoda ele alan şarkıcı, "uzun süredir" kendine saygı ve özgüven konularında yaşadığı sorunlardan mustarip olduğunu ifade etti.

27 yaşındaki Gomez, videonun sonunda "hala bir bebek" olduğunu belirterek açık sözlülükle nasıl yalnız hissettiğini anlattı.

fazla oku

Bu bölüm, konuyla ilgili referans noktalarını içerir. (Related Nodes field)

Rare şarkısının sözlerini açıklayan Gomez, "Çözmem gereken çok şey var... Ama biliyorum, inanıyorum" diye konuştu. Şarkının bahse konu sözleri arasında "Sana yalvarmayacağım, beni ağlatmana izin vermeyeceğim" dizeleri de yer alıyor.

Gomez, "Bazı günler uyandığımda ve sinirli olduğumda, sonsuza kadar yalnız kalacakmış gibi hissediyorum" dedi.

Buna karşın, bu duygular şarkıcının üstüne çöktüğü zaman, onların çok uzun sürmesine izin vermiyor:

Fakat o 15 dakika geçtikten sonra kendime 'Herkes için birinin var olduğunu biliyorum' diyorum.

Bu yılın başlarında sosyal medyanın zararlı etkisi hakkında konuşan Gomez, kendi neslinin bazı mensuplarını Instagram'ın "yok ettiğini" düşündüğünü belirtmişti.

Bu sosyal medya platformunda 170 milyon takipçisi bulunan yıldız şarkıcı, Dazed'e yaptığı açıklamada, yeni albüm ismini seçerken Instagram'dan da ilham aldığını söylemişti:

Herkes nasıl görünüyorsa öyle görünmek için çok fazla baskının olduğu Instagram, albümümün ismini Rare koymamın çok önemli bir nedeni.

Geçen yıl haziranda Gomez'in telefonundan Instagram'ı sildiği ve şarkıcının bunu akıl sağlığını korumak için yaptığını söylediği belirtilmişti.*İçerik orijinal haline bağlı kaldırarak çevrilmiştir. Independent Türkçe’nin editöryal politikasını yansıtmayabilir.

https://www.independent.co.uk/life-style

Independent Türkçe için çeviren: Kerim Çelik

© The Independent

DAHA FAZLA HABER OKU