Sevilen polisiye 14 sezonun ardından ekranlara veda ediyor

Başrol oyuncusundan duygusal paylaşım

Blue Bloods'ın prömiyeri 24 Eylül 2010'da yapılmıştı (CBS)

Tom Selleck ve Donnie Wahlberg'ün popüler polis draması Blue Bloods sona eriyor.

New York'ta görev yapan bir polis ve ailesini konu alan popüler dizi, ABD'de gösterildiği CBS'te 14 yıl boyunca yayındaydı.

fazla oku

Bu bölüm, konuyla ilgili referans noktalarını içerir. (Related Nodes field)

Dizinin son sezonu iki kısma ayrıldı. Birinci kısım şubatta 10 bölüm halinde gösterime girdi. Çekimleri tamamlanan son 8 bölümse sonbaharda izleyiciyle buluşacak.

79 yaşındaki Selleck'in rol arkadaşı Donnie Wahlberg, sete son kez gelişini gösteren ve dokunaklı bir mesajı da içeren kısa videoyu Instagram hesabından paylaştı.

Bugün ya da bu özel Blue Bloods yolculuğunun 14 yılı hakkında nasıl hissettiğimi anlatacak sözcükleri bulabileceğimden emin değilim ama her anı için ne kadar minnettar olduğumu biliyorum.

 


54 yaşındaki Wahlberg, "Oyunculara, ekibe, konuk oyunculara, her bir figürana, yazara, yapımcıya ve her departmanın her bir üyesine teşekkür ederim" diye ekledi.

"Gerçekleşen bir rüya"

Selleck de Blue Bloods'ın sona ermesiyle ilgili resmi bir açıklama paylaşmıştı: 

Geçen 13 yıl boyunca, sadece New York'u koruyan ve hizmet eden kadın ve erkekleri öven değil, aynı zamanda ailenin önemini de gösteren bir dizide çalışmak benim için bir onur ve ayrıcalıktı. Bu inanılmaz oyuncular, yazarlar, yapımcılar, yönetmenler ve ekiple birlikte çalışmak gerçekleşen bir rüyaydı ve 275 bölüm boyunca bu olağanüstü grubun bir parçası olduğum için minnettarım.

En uzun süren ikinci dizi

Blue Bloods, 21 sezon süren NCIS'in ardından CBS'te en uzun süre devam eden ikinci dizi oldu. 

Selleck, polisiye dizide Frank Regan karakterini canlandırıyor. Ona Wahlberg'in yanı sıra Bridget Moynahan, Will Estes, Vanessa Ray, Marisa Ramirez ve Len Cariou gibi isimler eşlik ediyor.

Robin Green ve Mitchell Burgess tarafından yaratılan Blue Bloods, her üyesi New York polis teşkilatında çalışan bir ailenin hayatına odaklanıyor. Suçluların peşinde koşan aile bireyleri, bir yandan da özel hayatlarındaki sorunların üstesinden gelmeye çalışıyor.

Selleck, 8 sezon süren Magnum'la (Magnum, P.I.) 1980'lere damgasını vurmuştu.


Independent Türkçe, Daily Mail, ScreenRant

DAHA FAZLA HABER OKU