Ödüllü seri, 95 puanlı filmin ardından devam edecek mi?

8 sezon süren dizinin ardından bir de film gelmişti

Prömiyerini 8 Aralık 2023'te yapan filmde Tony Shalhoub'a Traylor Howard, Jason Gray-Stanford, Ted Levine, Melora Hardin ve Héctor Elizondo eşlik etti (Peacock)

Tony Shalhoub, Mr. Monk's Last Case: A Monk Movie'nin devam etme olasılığını ele aldı. 

Popüler dizinin sona ermesinden 14 yıl sonra Shalhoub, Amerikan yayın platformu Peacock'ta gösterime giren ve eleştiri derleme sitesi Rotten Tomatoes'da 100 üzerinden 95 gibi kusursuza yakın bir puan alan filmde, Adrian Monk rolünü yeniden canlandırmıştı.

fazla oku

Bu bölüm, konuyla ilgili referans noktalarını içerir. (Related Nodes field)

2023 yapımı gizemli komedide Monk, düğün hazırlığındaki gazeteci üvey kızı Molly'yle ilgili çok kişisel bir davayı çözmek için geri dönmüştü.

Variety Awards Circuit podcast'inde 40 yaşındaki Shalhoub'a, Monk'un maceralarını devam ettirecek bir film daha çekilmesinin mümkün olup olmadığı soruldu.

Amerikalı aktör, hiçbir ihtimali göz ardı etmeyeceğini söyledi ve hatta dizinin yaratıcısı Andy Breckman'ın daha fazlasını istediğini doğruladı. 

"Doğru zaman, doğru fikir, doğru metin"

"Daha fazlası olacak mı bilmiyoruz ama Andy Breckman'ın isteği bu yönde" diyen aktör, sözlerine şöyle devam etti:

Kesin bir şey bilmiyoruz, henüz kesinleşmiş bir plan yok ancak hepimiz onu geri getirirken çok iyi vakit geçirdik. Eğer doğru zaman, doğru fikir ve doğru metin olursa buna kesinlikle karşı çıkmam.

70 yaşındaki oyuncu, sözlerini "Göreceğiz" diyerek bitirdi.
 


Adrian Monk'un hem gizem çözücü hem de özel dedektif olarak verdiği mücadeleyi anlatan Monk, 2002'den 2009'a kadar süren 8 sezonluk bir diziydi. 

Yayımlandığı süreçte çok sevilen Monk, pek çok adaylık ve ödül kazanmıştı. Shalhoub 2003, 2005, 2006 ve 2010'da Komedi Dizilerinde En İyi Başrol Oyuncusu dalında Emmy ödülünü evine götürmeyi başarmıştı.


Independent Türkçe, ScreenRant, Variety Awards Circuit

DAHA FAZLA HABER OKU