Billie Eilish ve Jesse Rutherford ilk kez çift olarak kırmızı halıda boy gösterdi

Şarkıcılar, birbiriyle uyumlu Gucci kıyafetler giymişti

Billie Eilish ve Jesse Rutherford (AFP)

Billie Eilish ve Jesse Rutherford, ABD'nin Los Angeles şehrinde düzenlenen LACMA Art + Film Gala etkinliğinde ilk kez çift olarak kırmızı halıda boy gösterdi.

Cumartesi (5 Kasım) günü iki şarkıcı etkinliğe birbiriyle uyumlu Gucci takımlarıyla geldi ve İtalyan markasının büyük, kapitone bir yorganının altında birlikte fotoğrafçılara poz verdi.

fazla oku

Bu bölüm, konuyla ilgili referans noktalarını içerir. (Related Nodes field)

20 yaşındaki Eilish, yere kadar uzanan bir sabahlığın altına giyilmiş, onunla uyumlu, bele kadar yırtmaçlı ve dantel detaylı ipek bir kayma elbise tercih etmişti. 31 yaşındaki Rutherford'sa pijama tarzı ipek pantolonuyla uyumlu bir üst ve loafer ayakkabıyla gelmişti.

Çift fotoğraflar için poz verirken gülümsüyor, görünüşlerini ortaya sermeden önce şakacı şekilde yorganı etraflarına sararak kıyafetlerini gizliyordu.

Eilish geçen günlerde, Cadılar Bayramı'nı birlikte kutlayan çift fotoğraflarını paylaşarak yeni ilişkisini Instagram'da resmileştirmişti.

Cadılar Bayramı için bebek kılığına girmiş görünen Eilish, büyük, pembe bir şapka takmış ve beyaz bir külotlu çorap giymişti.

Öte yandan Rutherford'sa bıyıkları beyazlayan kel bir ihtiyar kılığına girmişti.

Çiftin, yaş farkıyla ilgili endişelerle dalga geçtiği düşünülen kostümleri bazı hayranlarının tepkisini çekmişti.
 

Billie Eilish ve Jesse Rutherford
Billie Eilish ve Jesse Rutherford (AP)


Bir kişi, "Jesse Rutherford ve Billie Eilish çiftinin kostümüyle ilgili bir şeyler bana TERS geliyor" diye tweet attı.

Bir başkasıysa şöyle yazdı:

Bunu düşündüğüm sebepten dolayı yapmadıklarını umuyorum...

Öte yandan bazıları da çifti savunmaya koştu. Bir kişi Twitter'da şunları yazdı:

Yani, ilişkileri hakkında gereksiz fikre sahip olanları trollüyorlar. Yani bir bakıma onların bahsettiği şeyi doğruluyor ve şakalarını daha da komik hale getiriyorsunuz.

 


Eilish ve Rutherford ilişkisine dair dedikodular ilk kez geçen haftalarda, Universal Studios'un Cadılar Bayramı Korku Geceleri'nde ikili el ele görüntülenince ortaya çıkmıştı.

Çiftin birkaç gün sonra Los Angeles'taki Hint restoranı Lal Mirch'in önünde öpüşmesi, haberleri teyit ediyor gibi görünmüştü.* İçerik orijinal haline bağlı kalınarak çevrilmiştir. Independent Türkçe’nin editöryal politikasını yansıtmayabilir.

https://www.independent.co.uk/life-style

Independent Türkçe için çeviren: Onur Bayrakçeken

© The Independent

DAHA FAZLA HABER OKU