UFC efsanesi Conor McGregor ilk sinema filmine hazırlanıyor

Film Prime Video için çekilecek

(Reuters)

Conor McGregor, Road House adlı filmde Jake Gyllenhaal'ın rol arkadaşı olarak ilk kez sinema oyunculuğu yapmaya hazırlanıyor.

80'ler klasiğinin yeniden yapımı film Prime Video için çekilecek.

Gyllenhaal'ın ilk kez 1989 tarihli Road House'da Patrick Swayze'nin canlandırdığı rolü üstleneceği filmin yönetmenliğini yapması için Geçmişi Olmayan Adam'ın (Bourne Identity) yönetmeni Doug Liman seçildi.

fazla oku

Bu bölüm, konuyla ilgili referans noktalarını içerir. (Related Nodes field)

Filmde Gyllenhaal, Florida Keys'deki bir motelde güvenlik görevlisi olarak çalışan eski bir UFC dövüşçüsünü canlandırıyor.

Deadline'ın haberine göre McGregor'ın rolünün tam ayrıntıları hâlâ gizli fakat dövüşçünün kendisini değil orijinal bir karakteri canlandıracağı düşünülüyor.

Projede Billy Magnussen, Daniela Melchior, Gbemisola Ikumelo, Lukas Gage, Hannah Love Lanier, Travis Van Winkle, BK Cannon, Arturo Castro, Dominique Columbus, Beau Knapp ve Bob Menery de yer alacak.

Road House, McGregor'ın uzun metrajlı filmlerdeki ilk girişimi olacak.

Geçen yıl Forbes, İrlandalı karma dövüş sanatçısını dünyanın en yüksek gelirli sporcusu olarak listelemişti.

Deadline, McGregor'ın "bir süredir" kazançlı Hollywood teklifleri aldığını ancak dövüşçünün "uygun" projeyi beklediğini de bildirdi.* İçerik orijinal haline bağlı kalınarak çevrilmiştir. Independent Türkçe’nin editöryal politikasını yansıtmayabilir.

https://www.independent.co.uk/arts-entertainment

Independent Türkçe için çeviren: Sevgi Aydoğan

© The Independent

DAHA FAZLA HABER OKU