Mermi dolu kavanozla CHP ve HDP'lileri tehdit davasında sanık Mehmet Emin Göç'ün özür mektubu ortaya çıktı

Sanık Mehmet Emin Göç’ün mektubunda "Özrümü kabul ettikleri için başta değerli devlet adamı Kemal Kılıçdaroğlu olmak üzere tüm taraflara çok teşekkür ediyorum" ifadeleri yer aldı

Görsel: Sosyal medya

Sosyal medya hesabından paylaştığı içi mermi dolu kavanoz fotoğrafının üzerine CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Grup Başkanvekili Özgür Özel ve İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu ile CHP ve HDP genel merkezi hesaplarını etiketleyen Mehmet Emin Göç'ün yargılandığı dava uzlaşma sonucu düşmüştü.

fazla oku

Bu bölüm, konuyla ilgili referans noktalarını içerir. (Related Nodes field)

Sözcü'den Sevgim Begüm Yavuz’un haberine göre; Mehmet Emin Göç'ün Kemal Kılıçdaroğlu, Özgür Özel ve Canan Kaftancıoğlu'na yönelik bir özür mektubu yazdığı ortaya çıktı.

Göç'ün kendi el yazısı ile yazdığı mektupta, "3 Mayıs 2020 tarihinde Twitter üzerinden yapmış olduğum paylaşım nedeniyle CHP Genel Başkanı değerli devlet adamı Kemal Kılıçdaroğlu, CHP Milletvekili Özgür Özel ve CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu'ndan çok özür diliyorum. Yaptığım paylaşımı anlık bir öfkeyle yapmıştım. Sonuçlarını hiç düşünmemiştim. Böyle bir paylaşım yaptığım için çok üzgünüm. Özrümü kabul ettikleri için başta değerli devlet adamı Kemal Kılıçdaroğlu olmak üzere tüm taraflara çok teşekkür ediyorum. Saygılarımı sunuyorum" ifadeleri yer aldı.

 

 

Sözcü, Independent Türkçe

DAHA FAZLA HABER OKU