Kendisini takip eden kişiden kıl payı kurtuldu

Polis, şüphelinin yakalanması için 3 bin 500 dolar ödül belirledi

Bir korku filmi sahnesi gerçek hayatta yaşandı. Koridorda hızla koşarak kendisini takip eden kişiden kaçan kadın, dairesinin kapı kilidini açmak için anahtarlarıyla uğraştı ve takip eden kişi gelmeden saniyeler önce evinin kapısını kapadı.

New York'taki apartmanda sabahın erken saatlerinde eve dönen kadının yaşadığı gergin anlar videoya kaydedildi.

fazla oku

Bu bölüm, konuyla ilgili referans noktalarını içerir. (Related Nodes field)

Polis, 23 Eylül'de yerel saatle gece 02.00'de, 50 yaşındaki kadını Bronx'taki evine kadar takip ettiği söylenen adamın yakalanması için 3 bin 500 dolar (yaklaşık 30 bin TL) ödül belirledi.

Çarşamba günü paylaşılan videoda, kadının dairesine kaçıp kapıyı kapatmadan önce kendisini takip eden kişiye doğru baktığı görülüyor.

Kadını takip eden adamsa kapı zilini çalmadan ve bariz sinirli şekilde havaya yumruk atmadan önce zorla içeri girmek için kilitli kapıyla boğuşuyor.
 


Daha sonra da geri dönüp 168. Cadde'yle Sherman Bulvarı'nın köşesindeki daireyi terk ediyor.

New York Polis Teşkilatı (New York Police Department -NYPD) Crime Stoppers uzun boylu, siyahi ve saldırı esnasında mavi kot pantolonla beyaz atlet giyen adamın, kadını takip edip evine girmeye çalıştığını duyurdu.
 

nypd-crime-stoppers-takipçi.jpg

Şüpheli hırsızlığa teşebbüsten aranıyor (NYPD)


Atılan tweette, "Hırsızlığa teşebbüsten ARANIYOR... Bu kişi, kadın kurbanı takip etti ve dairesine girmeye çalıştı" dendi.* İçerik orijinal haline bağlı kalınarak çevrilmiştir. Independent Türkçe’nin editöryal politikasını yansıtmayabilir.

https://www.independent.co.uk/news

Independent Türkçe için çeviren: Ata Türkoğlu

© The Independent

DAHA FAZLA HABER OKU