Kendisine tecavüz etmeye çalışan patronunun penisini kesti

İşveren acil ameliyata alınırken, olaya ilişkin soruşturma başlatıldı

İşletme sahibi, ameliyat sonrasında iyileştiği zaman polisler tarafından sorgulanacak (Twitter / Mossos d'Esquadra)

İspanya'nın Katalonya bölgesinde bir kadın, kendisine tecavüz etmeye çalıştığı için patronunun penisini kesmekle suçlandı.

fazla oku

Bu bölüm, konuyla ilgili referans noktalarını içerir. (Related Nodes field)

Olay Barselona'daki Sant Andreu de la Barca bölgesindeki bir barda salı gecesi yaşandı.

Bangladeşli ve 30'lu yaşlarında olduğu düşünülen fakat kimliği açıklanmayan kadın, polisi arayarak patronunun kendisine tecavüz etmeye çalıştığını, saldırı karşısında kendini korumak için bıçakla patronunun penisini kestiğini söyledi.

Bunun üzerine olay yerine gelen polis, barda çalışan kadını gözaltına alırken sağlık ekipleri de işletme sahibini hastaneye kaldırdı.

Penisinin dikilmesi için acil olarak Hospitalet de Llobrega bölgesindeki Bellvitge Hastanesi'nde ameliyata alınan işverenin sağlık durumuna ilişkin henüz bir açıklama yapılmadı.

Öte yandan olaya ilişkin soruşturma başlatılırken, polise yakın kaynaklar işletme sahibinin daha önceden cinsel saldırı suçundan tutuklandığını öne sürdü.

Saldırıya uğrayan kadın ise patronunun birkaç aydır kendisine cinsel istismarda bulunduğunu iddia etti. İşverenin kimliği resmi olarak açıklanmazken, kendisinin Bangladeşli ya da Pakistanlı olduğu düşünülüyor.

Katalonya polis teşkilatı Mossos d'Esquadra tarafından yapılan açıklamada, işverenin ameliyat sonrası durumu netleştiğinde kendisinin tutuklanabileceği belirtilirken, olayın nefsi müdafaa olup olmadığının da araştırıldığı ifade edildi.Independent Türkçe, New York Post, Daily Mail, Euro Weekly News

Derleyen: Yasin Sofuoğlu

DAHA FAZLA HABER OKU