IKEA'dan tecrit sonrası gardırop önerisi: Giyilebilir yastık

Dışarıda yapılacak toplantılara izin verilmesinin hemen ardından ürün nisan ayında satışa çıkacak

(IKEA)

Tecrit önlemleri sırasında yorgan benzeri montlar birçok kişinin tercih ettiği dış giyim eşyası olurken pofuduk montların satışları da fırladı. Tecrit önlemlerinin sona ereceği günün ufukta olduğu umulurken trendi kaçırmamak isteyen IKEA, açık hava toplantıları için ideal bir ürünü piyasaya sürüyor.

İlk bakışta FÄLTMAL sıradan bir yastık gibi görünebilir fakat yenilikçi ürün aslında açıldığında giyilebilir bir yorgana dönüşüyor.

fazla oku

Bu bölüm, konuyla ilgili referans noktalarını içerir. (Related Nodes field)

IKEA'nın ABD'ye yönelik internet sayfasında halihazırda satışta olan ürün şu şekilde tanıtılıyor:

Seyahat ederken, hamakta dinlenirken veya kanepede sarılırken sizi sıcak ve rahat tutacak bir yastık/yorgan.

Dahice olan kısmı, düğmeli tutacakları sayesinde kahvenize uzandığınızda kaymıyor.

Koyu yeşil giyilebilir yastık sadece harika görünmekle kalmayan aynı zamanda ürünü dönüştürmek isteyene kadar bir yastık olarak paketlenmiş halde tutan bir turuncu fermuarla vurgulanmış.

Fermuar açıldığında tutturucular ve kollar yorganın giyilip yerinde tutulmasını sağlarken ön taraftaki siyah file cep, temel malzemeleri elinizin altında tutabileceğiniz anlamına geliyor.

Bir yastıktan tam boy bir giysiye dönüşen elbiseyle IKEA, yeni ürünün çok yönlülüğünü ve pratikliğini öne çıkarıyor.

Yorgan küçük bir yastık oluşturacak kadar küçülebiliyor, çok az yer kapladığı ve istendiğinde rahat bir yastık da olabildiği seyahatlar için ideal.

FÄLTMAL'ın dolgusu geri dönüştürülmüş polyesterden yapılıyor ve dış malzemesi kir tutmaz.

İsveçli perakendeci IKEA "İster arkadaşlarla bir kutlama akşamının tadını çıkarıyor ister geleneksel yaz tatili yerine evde kamp kurduğunuz bir tatille çıkıyor olun, FÄLTMAL yorgan güneş battığında kullanıcılarının rahat ve sıcak kalmasına yardımcı olacak" diyor.

FÄLTMAL yorgan, IKEA'nın Birleşik Krallık (BK) internet sitesinden Nisan ayından itibaren 25 sterlin (yaklaşık 279 TL) karşılığında satın alınabilir.

BK'de en fazla iki haneden 6 kişilik grupların 29 Mart Pazartesi gününden itibaren özel bahçeler ve parklar da dahil dışarıda buluşmasına izin verilecek.*İçerik orijinal haline bağlı kalınarak çevrilmiştir. Independent Türkçe’nin editöryal politikasını yansıtmayabilir.

https://www.independent.co.uk/life-style

Independent Türkçe için çeviren: Noyan Öztürk

© The Independent

DAHA FAZLA HABER OKU