Dördüncü Matrix filminin ismi ne olacak?

Matrix serisinin son filminin üstünden neredeyse 20 yıl geçti

Matrix serisinin yıldızı Keanu Reeves, kendisini rol model olarak görmediğini açıklamıştı (Warner Bros)

Lana Wachowski'nin yönetmen koltuğunda oturduğu Keanu Reeves ve Carrie-Anne Moss gibi yıldızların yanı sıra Abdul-Mateen II, Jonathan Groff, Jessica Henwick gibi isimlerin oyuncu kadrosunda yer alacağı Matrix serisinin yeni filminin isminin belli olduğu aktarıldı.

fazla oku

Bu bölüm, konuyla ilgili referans noktalarını içerir. (Related Nodes field)

Son Matrix filmi Revolutions'ın üstünden 18 yıl geçmesinin ardından Matrix 4 nihayet bu yıl hayranlarına kavuşacak. Yeni filme dair pek fazla detay bilinmemekle birlikte filmin isminin ne olacağına dair ipuçları medyaya yansıdı.

We Got This Covered'ın haberine göre merakla beklenen yapımlara dair bilgiler vermesiyle tanınan Daniel Richtman ve internetteki pek çok diğer söylenti yeni filmin isminin The Matrix: Resurrections (resurrection, diriliş anlamına gelen bir kelime - ed.n) olacağına işaret ediyor. Ancak henüz resmi herhangi bir açıklama yapılmış değil.

Yapımdan veya koronavirüs pandemisinden kaynaklı herhangi bir aksaklık çıkmadığı durumda film 22 Aralık 2021'de vizyona girecek.

Seride Neo karakterini canlandıran Hollywood yıldızı Keanu Reeves filme dair daha önce yaptığı açıklamada filmin bir aşk hikayesi olduğunu ve Lana Wachowski'nin harika bir senaryo yazdığını söylemişti. 

Matrix 4, 2021'nin merakla beklenen yapımları listesinde üst sıralarda yer alıyor. 

 

Independent Türkçe, We Got This Covered

DAHA FAZLA HABER OKU