Mick Jagger'ın temsilcisi, nişanlanma haberlerini yalanladı

Hamrick daha önce sol elinin parmağındaki elmas yüzüğü "bağlılık yüzüğü" diye tanımlamıştı

Mick Jagger ve kız arkadaşı Melanie Hamrick, yaklaşık 10 yıldır beraber (AP)

The Rolling Stones solistinin bir temsilcisi The Independent'a yaptığı açıklamada, Mick Jagger ve kız arkadaşı Melanie Hamrick'in nişanlandığına dair haberlerin "doğru olmadığını" söyledi.

36 yaşındaki eski balerin, 79 yaşındaki Jagger'la yaklaşık 10 yıldır birlikte. Çiftin bir oğlu var.

1 Temmuz Cumartesi günü Hamrick'in arkadaşlarına, yakın zamanda çıktıkları bir seyahatte Jagger'ın kendisine evlenme teklif ettiğini ve "artık onun nişanlısı olduğunu" söylediği bildirilmişti.

Jagger'ın temsilcisi, The Independent'a yaptığı açıklamada söylentileri "eksik bilgiye dayalı dedikodu" diye nitelendirerek çiftin nişanlandığının "doğru olmadığını" ekledi.

Önceki haftalarda The Times'a verdiği röportajda Hamrick, İngiliz rock yıldızıyla ilişkisini anlatmıştı.

Evlenmek isteyip istemediği sorulduğunda, First Position'ın yazarı şöyle söylemişti:

Bunu dert etmiyorum. Öyle de olur böyle de olur.

Öte yandan Hamrick, Jagger'ın kendisine evlilik teklif etmesi halinde kabul edeceğini de sözlerine eklemişti.

Çiftin nişanlandığına dair iddialar, Hamrick'in önceki aylarda elmas bir yüzük takarken görülmesinin ardından ortaya çıktı.

fazla oku

Bu bölüm, konuyla ilgili referans noktalarını içerir. (Related Nodes field)

Gazeteye göre yüzük, "devasa bir elmas seti" ve onu çevreleyen daha küçük "ama yine de son derece etkileyici elmaslardan ve ilaveten serpiştirilmiş safirden" oluşuyor.

Dedikodulara değinen Hamrick, röportajda sol elindeki bu yüzüğü "bağlılık yüzüğü" diye tanımlamıştı.

Hamrick daha sonra People dergisine bunun bir "söz yüzüğü" olduğunu söyleyerek şöyle açıklamıştı:

Yani, Mick bana bu yüzüğü verdi diye kıkırdamak mı zorundayım? Evet. Yüzük o parmak için mi? Evet.

Ama birbirine yüzük veren azgın gençler gibi miyiz... Bana göre bu bir söz yüzüğü. Çocukça davranıp buna söz yüzüğü diyelim.

Jagger ve Hamrick, 9 yıl önce Japonya'da tanıştıktan sonra çıkmaya başlamıştı. İki yıl sonra çift, oğulları Deveraux Octavian Basil'i kucağına almıştı. Halihazırda 6 yaşındaki Deveraux, Gimme Shelter'la bilinen şarkıcının Hamrick de dahil 5 kadından olan 8. çocuğu.

Şarkıcının, oyuncu Marsha Hunt'tan 52 yaşındaki kızı Karis; eski eşi Bianca Jagger'dan 51 yaşındaki kızı Jade; eski eşi Jerry Hall'dan 39 ve 31 yaşlarındaki kızları Elizabeth ve Georgia May'le 37 ve 25 yaşlarındaki oğulları James ve Gabriel; Luciana Morad Gimenez'den ise 24 yaşındaki oğlu Lucas var.

Jagger, Hamrick'le ilişkisinden önce 2014'te intihar ederek hayatını kaybeden ABD'li moda tasarımcısı L'Wren Scott'la birlikteydi.

Hamrick ise daha önce eski dansçı José Manuel Carreño'yla nişanlıydı.*İçerik orijinal haline bağlı kalınarak çevrilmiştir. Independent Türkçe’nin editöryal politikasını yansıtmayabilir.

https://www.independent.co.uk/life-style

Independent Türkçe için çeviren: Onur Bayrakçeken

© The Independent

DAHA FAZLA HABER OKU