Selena Gomez, Beyoncé konserinde güvenlik görevlisine bağırdı

Güvenlik görevlisinin, şarkıcının ekibinden mi yoksa mekan çalışanlarından mı olduğu bilinmiyor

(AP)

Selena Gomez, 26 Mayıs Cuma gecesi Beyoncé'nin Rönesans turnesinin Paris konserinde bir güvenlik görevlisine bağırırken görüldü.

30 yaşındaki şarkıcı viral videoda, yanında yürüyen bir güvenlik görevlisini azarlarken görülüyor.

Gomez'in öfkesinin nedeni henüz açıklanmadı.

Ancak bazı hayranları, hayranlar Gomez'e yaklaşmaya çalışırken, güvenlik görevlisinin aşırı hararetli davrandığından ve Gomez'in onun davranışlarını sorgulamış olabileceğinden şüpheleniyor.

fazla oku

Bu bölüm, konuyla ilgili referans noktalarını içerir. (Related Nodes field)

Güvenlik görevlisinin, Gomez'in ekibinden mi yoksa mekan çalışanlarından mı olduğu bilinmiyor.

Viral videoyu kaydeden seyirci, The Independent'a Gomez'in "gülümsediğini ve etkinlikte hayranlarına gayet arkadaşça davrandığını" söyledi.

Beyoncé'nin Paris gösterisine Gomez'in yanı sıra Kylie Jenner da katıldı.

"Break My Soul" şarkısıyla bilinen sanatçının kızı Blue Ivy, gösteri sırasında "My Power" şarkısı için beklenmedik şekilde sahnede annesine katılarak sürpriz yaptı. Sonrasında da "Black Parade" şarkısı sırasında dansçı grubuna liderlik ederek, karmaşık ayak hareketleriyle dolu teknik koreografiyi sergiledi.
 


Gomez, bu ay güvenlik çalışanlarını fırçalayan tek ünlü değil.

Geçen hafta Taylor Swift, Philadelphia konserinde kalabalıkta bir olaya karışan hayranını savunmak için "Bad Blood" performansını bölmüştü.

Viral videoda Swift, başlangıçta hayranı için "O iyi" derken duyuluyor.

Daha sonra tekrar duraksamadan önce şarkıyı biraz daha söylüyor. Swift, iki kez daha bağırarak "Hiçbir şey yapmıyordu... hey, dur" diyor.

Martta Gomez, Hailey Bieber'la arasında geçtiği iddia edilen çekişme hakkındaki söylentiler dolaşmaya başladıktan sonraki ilk TikTok gönderisinde, hayranlarından "daha nazik olmalarını ve başkalarının ruh sağlığına dikkat etmelerini" istemişti.

Videonun herhangi bir açıklama metni olmamasına rağmen, Gomez söylentileri yorumlar kısmında yorumlamış ve "yüreğinin sızladığını" belirtmişti.*İçerik orijinal haline bağlı kalınarak çevrilmiştir. Independent Türkçe’nin editöryal politikasını yansıtmayabilir.

https://www.independent.co.uk/arts-entertainment

Independent Türkçe için çeviren: Deniz Sutaş

© The Independent

DAHA FAZLA HABER OKU