Ali Babacan, Karamollaoğlu ve Davutoğlu'nu ziyaret etti

Altılı masa, 14 Kasım Pazartesi günü DEVA Partisi Genel Merkezi’nde toplanacak

Fotoğraf: ANKA 

Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, Altılı Masa’nın 14 Kasım’da kendi ev sahipliğinde yapacağı toplantı öncesinde, Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu’nu ziyaret etti.

fazla oku

Bu bölüm, konuyla ilgili referans noktalarını içerir. (Related Nodes field)

Ali Babacan, Altılı Masa’nın 14 Kasım’daki toplantısına ev sahipliği yapacak. Babacan, toplantı öncesinde siyasi parti genel başkanlarını ziyaret etmeye başladı. Babacan, ilk ziyaretini Temel Karamollaoğlu’na yaptı. Babacan, Karamollaoğlu ile bugün Saadet Partisi Genel Merkezi’nde bugün bir araya geldi.

Görüşmenin ardından gazetecilere açıklama yapan Karamollaoğlu, Babacan ile sohbetlerinde birçok konunun gündeme geldiğini belirterek, "Güzel bir görüşme yaptık. İkinci turun, ikinci toplantısı önümüzdeki pazartesi günü inşallah DEVA Partisi'nde gerçekleşecek. Bu uyumun devam edeceğini, birlikte çalışmamızın inşallah hayırlı bir neticeye vesile olacağını düşünüyorum" diye konuştu.

Babacan da gündemle ilgili Karamollaoğlu'na bilgi verdiğini belirterek, "Altılı masanın gündemi yoğun, gittikçe de yoğunlaşıyor. Özelikle temel politika alanlarının da çalışılacağı ortak bir çalışma grubu oluştuktan sonra daha geniş bir alanda işbirliğimizi ilerletiyoruz. Bu yoğun gündemin şöyle bir değerlendirmesini yaptık. Ülkemiz için, milletimiz için hayırlı sonuçlar oluşturmasını diliyoruz" şeklinde konuştu.

Babacan, daha sonra Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu ile görüştü.

DEVA lideri Babacan, yarın saat 12:00’de Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal’ı ziyaret edecek

 

ANKA, AA

DAHA FAZLA HABER OKU