Tribünler, Ashton Kutcher'a "Bir duş al!" diye tezahürat yaptı

Kutcher arka plandaki sesten rahatsız olmadan konuşmasını yapmaya devam etti

Bir üniversite futbol maçının canlı yayınında konuşan Ashton Kutcher, "Bir duş al!" tezahüratıyla topa tutuldu.

fazla oku

Bu bölüm, konuyla ilgili referans noktalarını içerir. (Related Nodes field)

Iowa'daki Jack Trice Stadyumu'nda cumartesi (11 Eylül) gerçekleştirilen ESPN'in College GameDay televizyon programına çıkan 43 yaşındaki oyuncu ve girişimci, Iowa State Üniversitesi'nin Cyclones takımıyla Iowa Üniversitesi Hawkeyes takımı arasındaki maça katıldı.

Bağlanmak Yok (No Strings Attached) oyuncusu konuşmaya başladığında sözü kesildi. Daha doğrusu "Bir duş al!" diye tezahürat yapan hayranların sesleri oyuncuyu bastırdı.

Fakat Kutcher arka plandaki sesten rahatsız olmayıp konuşmasını yapmaya devam etti.

Olay, Iowa doğumlu oyuncu ve eşi Mila Kunis'in çocuklarını yalnızca "üzerlerinde kir gördüklerinde" yıkadıklarını açıklamasının ardından yaşandı.

Dax Shepard'ın Armchair Expert isimli podcast programına bu yıl katılan Kunis ve Kutcher duş alma alışkanlıklarından ve çocuklarına aşıladıklarından bahsetmişti.

 

 

Kunis, "Çocukken sıcak suyumuz olmazdı, bu yüzden zaten pek duş almazdım" demişti.

Ama kendi çocuklarım olduğunda da onları her gün yıkamadım. Hiçbir zaman yeni doğan bebeklerine banyo yaptıran ebeveynlerden olmadım.

Kutcher bu noktada "Mesele şu" diye araya girmişti.

Eğer üzerlerinde kir görebiliyorsanız, onları temizleyin. Aksi halde bir anlamı yok.

Kutcher ayrıca şahsen "koltuk altları ve kasıkları" için her gün sadece su ve sabun kullandığını, "asla başka bir şey" kullanmadığını belirtmesinin ardından "Spor yaptıktan sonra tuzu gidermek için yüzüme biraz su çarpmak gibi bir eğilimim var" diye eklemişti.

1990'ların sitcom'u That '70s Show'da gençken tanışan çiftin iki çocuğu var: 6 yaşındaki Wyatt ve 4 yaşındaki Dimitri.* İçerik orijinal haline bağlı kalınarak çevrilmiştir. Independent Türkçe'nin editöryal politikasını yansıtmayabilir.

https://www.independent.co.uk/arts-entertainment

Independent Türkçe için çeviren: İrem Oral

© The Independent

DAHA FAZLA HABER OKU