Jennifer Aniston, David Schwimmer'la birbirlerinden hoşlanmaları hakkında konuştu

Oyuncu "Eğer Schwimmer'ı yatağa atsaydım bunu gururla söylerdim" diye şaka yaptı

Jennifer Aniston rol arkadaşıyla bir şey yaşamamasının dizideki karakterlerini olumlu yönde etkilediğini düşünüyor (Warner Bros)

Eski rol arkadaşları Jennifer Aniston ve David Schwimmer'ın, Friends'te bir ayrılıp bir barışan Ross ve Rachel çiftini canlandırırken birbirlerinden hoşlandıklarını açıklamasının ardından Aniston, Schwimmer'a gerçek hayatta duyduğu beğeniye dair daha fazla ayrıntı paylaştı.

Kısa süre önce HBO Max'te yayımlanan Friends'in yeniden buluşma bölümünde Schwimmer, dizinin ilk sezonunda “Jen'den çok hoşlandığını" açıklamıştı.

Aniston, aralarında fiziksel bir şey geçmemesine rağmen Schwimmer'ın hislerinin karşılıklı olduğunu doğrulamıştı.

Yeniden buluşma özel bölümünde Schwimmer şunları söylemişti:

Bir noktada ikimiz de birbirimizden çok hoşlanıyorduk ama bu iki geminin birbirinin yanından geçmesi gibiydi çünkü birimiz her zaman bir ilişki içindeydi ve bu sınırı asla aşmadık.

Buna saygı duyduk.

Şimdi, SiriusXM'in The Howard Stern Show'u için yapılan geniş kapsamlı bir röportajda Aniston konuyu şöyle açıkladı:

İlişkilerimiz vardı, doğru zaman hiç gelmedi. Ve yürümezdi de.

fazla oku

Bu bölüm, konuyla ilgili referans noktalarını içerir. (Related Nodes field)

Çiftin ekran dışında bir ilişkisi hiç olmadı ve Aniston bu kararın muhtemelen Ross ve Rachel olarak ekrandaki kimyalarına yardımcı olduğunu dile getirdi.

Bunun güzelliği, birbirimize karşı ne hissediyorsak her şeyi kelimenin tam anlamıyla Ross ve Rachel'a yönlendirmemizdi ve bence belki de bu yüzden böyle yankı uyandırdı.

Ama hayır, hayatım üzerine yemin ederim, hiçbir şey olmadı. Olsaydı Courteney (Cox) ve Lisa (Kudrow) bilirdi çünkü duyarlardı. Bana kefil olabilirler.

Aniston "Eğer Schwimmer'ı yatağa atsaydım bunu gururla söylerdim. Ama hayır" diye ekledi.*İçerik orijinal haline bağlı kalınarak çevrilmiştir. Independent Türkçe'nin editöryal politikasını yansıtmayabilir.

https://www.independent.co.uk/arts-entertainment/tv/news

Independent Türkçe için çeviren: İrem Oral

© The Independent

DAHA FAZLA HABER OKU