Katy Perry: Depresif dönemimde beni Orlanda Bloom'un koşulsuz sevgisi kurtardı

Şarkıcı, "Bu duygusal, manevi, psikolojik yolculuğa devam etmekten başka seçeneğim yoktu, yoksa muhtemelen 2018'i görecek kadar yaşamazdım" diyor

Kendisinin ilk Orlando Bloom'un ikinci çocuğuna hamile olan Katy Perry son albümü Smile'ı yakın zamanda piyasaya sürdü (The Times)

Katy Perry, Orlando Bloom'la ilişkisinin 2017'deki depresyon döneminde onu nasıl “kurtardığı” hakkında konuştu.

fazla oku

Bu bölüm, konuyla ilgili referans noktalarını içerir. (Related Nodes field)

The Sunday Times Style'a konuşan müzisyen, o sırada depresyonu için nasıl ilaç kullandığını anlattı.

Perry “O zamanki psikoloğumun önerdiği bir şey kullanıyordum. Sanki beynim ambale olmuştu ve koltuk değneklerine ihtiyacım vardı" dedi.

“Zihninizin kimyasını, tüm serotonin ve dopamini değiştiriyor. Bazen insanların farmasötik bir koltuk değneğine ihtiyacı oluyor."

Perry, şu anda ilaç kullanmadığını ancak terapiye devam ettiğini ve düzenli olarak meditasyon yaptığını sözlerine ekledi.

Perry, kullandığı çeşitli tedavi yöntemleri için "'Şişmansın, çirkinsin, sadece şanslısın' diyen beynindeki o sesi ve diğer tüm b*ktan şeyleri bilir misin? Onu susturuyor" dedi.

Bu harika çünkü benimki çok gürültülüydü.

2017'de Bloom'la yaşadığı kısa süreli ayrılık sorulduğunda Perry, şöyle yanıt verdi:

"Birini asla değiştirmek istediğiniz kadar değiştiremezsiniz.

Kendilerini değiştirmeyi seçmek zorundalar ve ben en dibe çakıldıktan sonra bu seçimi yapmak zorunda kaldım.

Bu duygusal, manevi, psikolojik yolculuğa devam etmekten başka seçeneğim yoktu, yoksa muhtemelen 2018'i görecek kadar yaşamazdım."

Şarkıcı, sözlerine, bunun hakkında ne zaman konuşsa söylediğinin “Orlando Bloom tarafından kurtarıldığı" şeklinde yanlış yorumlanacağını söyleyerek devam etti.

Ben de 'Eh, benim söylediğim bu değildi ama o arkaik manşet için teşekkür ederim' diye düşündüm. Ama beni aşk kurtardı. Beni koşulsuz sevgi kurtardı.*İçerik orijinal haline bağlı kalınarak çevrilmiştir. Independent Türkçe'nin editöryal politikasını yansıtmayabilir. 

https://www.independent.co.uk/life-style/love-sex

Independent Türkçe için çeviren: Onur Bayrakçeken

© The Independent

DAHA FAZLA HABER OKU