Pamela Anderson kendisine "mutlak saygı" gösteren tek erkeği açıkladı

"Sahil Güvenlik" oyuncusu, yıldız hakkında güzel sözler söyledi

(AFP)

Pamela Anderson, yeni anı kitabında geçmişte yaşadıklarını anlattı.

Eski Sahil Güvenlik (Baywatch) yıldızı, Tim Allen dahil geçmişindeki birçok kişi hakkında birkaç iddiada bulunan ve aynı zamanda yeni bir Netflix belgeselinin odağındaki yeni kitabını yayımladı.

6 kez evlenen Anderson, anı kitabının tanıtımını yaparken eski ilişkilerinin detaylarını ortaya koydu ve neden bu kadar çok evlendiğini açıkladı.

The Times'a konuşan oyuncu, eski eşlerinin çoğunun kendisine "kötü davrandığını" öne sürdü ve "Ayrıca kimsenin beni istismar etmesine izin vermezdim ve çocuklarımın bunun normal olduğunu düşünmesini istemezdim. Ve bu her zaman benim kırmızı çizgim oldu" dedi.

fazla oku

Bu bölüm, konuyla ilgili referans noktalarını içerir. (Related Nodes field)

Bununla birlikte, Playboy'un yayımcısı Hugh Hefner'ın kendisine "tam ve mutlak bir saygıyla" davrandığını düşündüğü tek erkek olduğunu söyledi.

Hefner'ın 2017'deki ölümünün ardından Anderson, onu "arkadaşım ve akıl hocam" diyerek övmüştü.

Anderson, 2008'de sadece 12 gün evli kaldığı film yapımcısı Jon Peters'la, 1980'lerde Hefner'ın Playboy malikanesinde tanışmıştı.

Kısa süren aşklarına rağmen, Peters yakın zamanda vasiyetinde ona çok büyük miktarda miras bıraktığını açıkladı.

Kitabının başka bir yerinde Anderson, Borat'taki rolüne eski eşi Kid Rock'ın kötü tepki verdiği iddiasını dillendiriyor.

Şu anda piyasada olan Love, Pamela'da (Sevgilerle, Pamela) Anderson, 2006 yapımı filmde oynadığını gerçek adı Robert James Ritchie olan müzisyenin bilmediğini, galada birlikte izlediklerinde küçük rolünün sürpriz olmasını istediğini iddia ediyor.

Rolling Stone'un haberine göre Anderson, "Bob'a filmde oynadığımı söylemedim çünkü ona sürpriz yapmak istedim" diye yazıyor.

Şarkıcıyla bir yıl evli kalan 55 yaşındaki oyuncu "sahnenin, önceki eşi Tommy Lee'yle olan 'seks kasetine' gönderme yapan bölümünü unutmuştu".

Anderson, eve gittiğinde Kid Rock'ın "duvardaki bir fotoğrafı parçalamakta olduğunu" iddia ediyor.

"Utanmıştı ve düşünmeden tepki vermişti" diye yazan Anderson, Kid Rock'ın kendisini galada yalnız bıraktığını öne sürüyor.

Geri döndüm ve özür diledim, sonra beni eve bırakabilecek biri olup olmadığını sordum.

Anderson, eve gittiğinde Kid Rock'ın "duvardaki bir fotoğrafı parçaladığını" iddia ediyor.

Filmde Borat (Sacha Baron Cohen) Anderson'a takıntılıdır, bir imza gününde elinde "geleneksel evlilik çuvalıyla" oyuncuya yaklaşır ve onu istemediği halde çuvala sokmaya çalıştığı görülür. Filmdeki diğer pek çok sahnenin aksine bu sahne kurgulanmıştı.

Baron Cohen, daha önce The Daily Beast'e yaptığı açıklamada bu sahnenin çiftin boşanmasına yol açtığını söylemişti.

Anderson'a Kid Rock'ın onun sahnesi hakkında ne düşündüğünü sorduğunu anlatırken şu iddiada bulunmuştu:

O da "Benden boşanıyor" diye mesaj attı.

Ben de "Neden?" diye sordum. O da "Film" dedi. Ben de bunun bir şaka olduğunu düşündüm.

The Independent, yorum için Kid Rock'la temasa geçse de henüz yanıt alamadı.

Love, Pamela piyasaya çıktı ve Netflix belgeseli Pamela, A Love Story halihazırda izlenebilir. The Independent'ın belgesel hakkındaki incelemesine buradan ulaşabilirsiniz.*İçerik orijinal haline bağlı kalınarak çevrilmiştir. Independent Türkçe’nin editöryal politikasını yansıtmayabilir.

https://www.independent.co.uk/arts-entertainment

Independent Türkçe için çeviren: İpek Uyar

© The Independent

DAHA FAZLA HABER OKU