Evan Rachel Wood yeni filmde Madonna'yı "sosyopata" dönüştürdü

"Westworld" yıldızı, yönetmenin "yüksek dozda kokain kullanan Madonna olmasını" söylediğini aktardı

(Reuters)

Evan Rachel Wood, yakında Roku Channel'da gösterime girecek biyografi filmi Weird: The Al Yankovic Story'de (Weird: Al Yankovic Hikayesi) Madonna'yı canlandırmasıyla dalga geçerek "deha" pop ikonunu "sosyopata" dönüştürdüğünü söyledi.

fazla oku

Bu bölüm, konuyla ilgili referans noktalarını içerir. (Related Nodes field)

Westworld oyuncusu, beş Grammy ödüllü sanatçının hayatını ve kariyerini konu alacak filmde Daniel Radcliffe'in canlandırdığı komedi müzisyeni unvanına sahip kült kahramanın karşısında rol alıyor.

Filmin 4 Kasım'da vizyona girmesinden önce Wood, "Like a Virgin" şarkıcısının parodileştirilmiş versiyonu hakkında Entertainment Weekly'ye konuştu.

Wood, "Çok hesapçı, Weird Al'ı düpedüz kullanıyor ve kariyerinde ilerlemek için iflah olmaz bir şekilde yalan söylüyor" diye açıkladı.

Yani yapılan şey temelde Madonna gibi bir dehayı alıp onu uyuşturucu karteli yöneten bir sosyopata dönüştürmekti.

Biraz gülünç olmalı. Sonunda yavaş yavaş raylardan çıkmaya başlaması lazım.

Ayrıca,"Eric (Appel) bir sahnede yüksek dozda kokain kullanan Madonna olmamı söyledi" diyerek dönüşümüne gerçekten "kendini adaması gerektiğini" de sözlerine ekledi.

Haziranda The Tonight Show Starring Jimmy Fallon'a konuk olan Wood, filmle ilgili olarak Madonna'ya danışılmadığını açıkladı ve Pop Kraliçesi'nin vereceği tepki konusunda "biraz korktuğunu" söyleyerek espri yaptı.

Weird: The Al Yankovic Story'nin 4 Kasım'da Roku Channel'da gösterime girmesi planlanıyor.* İçerik orijinal haline bağlı kalınarak çevrilmiştir. Independent Türkçe’nin editöryal politikasını yansıtmayabilir.

https://www.independent.co.uk/arts-entertainment

Independent Türkçe için çeviren: İpek Uyar

© The Independent

DAHA FAZLA HABER OKU