Marvel hayranları, beklenen Loki serisiyle WandaVision arasındaki olası bağlantıya dair teori öne sürdü

WandaVision'ın son iki bölümü Disney Plus'ta (sırasıyla) 26 Şubat ve 5 Mart tarihlerinde yayımlanacak

Loki, Marvel'ın Disney+'ta yayımlanan üçüncü dizisi olacak (Marvel Studios)

Marvel hayranları, Disney Plus dizileri WandaVision ve yakında çıkacak Loki'yi birbirine bağlayan gizli ipuçlarını bulmaya başlıyor.

WandaVision'ın "Previously On" (Önceki Bölümde) ismini taşıyan 8. bölümünde, Wanda ve ailesi The Dick Van Dyke Show'un bir bölümünü izlemeye hazırlanıyor. Küçük Pietro "üçkağıtın" ne olduğunu soruyor ve küçük Wanda şöyle yanıtlıyor:

Üçkağıt bir sorun gibidir ancak ürkütücü olmaktan çok aptalcadır ama bazen biraz ürkütücü olabilir.

Anneleri şunu ekliyor: "Evet, tıpkı kurnazlık gibi."

The Wrap haber sitesinin işaret ettiği gibi, Disney+'ın yakında kurnazlık tanrısı Loki üzerine bağımsız bir dizinin ilk gösterimini yapacağını düşünüldüğünde "kurnazlık"  ilginç bir kelime seçimi.

fazla oku

Bu bölüm, konuyla ilgili referans noktalarını içerir. (Related Nodes field)

Hayranlar WandaVision ve 11 Haziran'da ilk gösterimini yapacak Loki arasında başka bir bağlantı da kurdu. Bu bağlantı çıkacak dizideki yakın zaman önce duyurulan bir yan rolle, WandaVision'da Vision'ın canlandıran Paul Bettany'le ilgili.

Reddit'te TheMediocreCritic isimli kullanıcı, Thor'un haşarılıklarıyla ünlü kardeşini doğrudan (Elizabeth Olsen'ın oynadığı) Wanda'ya bağlayan karmaşık bir teori sundu.

Bettany, Esquire'e şunları açıkladı:

Gerçek şu ki, karakterlerin hepsini gizli tutmaya uğraşıyorduk, bunlardan çoğu sızıntılarla öğrenildi. Ortaya çıkmamış bir karakter var. Ve bu çok heyecan verici. Tüm hayatım boyunca kendisiyle birlikte çalışmayı istediğim bir oyuncu. Birlikte bazı muhteşem sahnelerimiz var. Aramızdaki kimyanın sıra dışı olduğunu ve sette harikalar yarattığını düşünüyorum.

WandaVision'ın son iki bölümü Disney Plus'ta (sırasıyla) 26 Şubat ve 5 Mart tarihlerinde yayımlanacak.*İçerik orijinal haline bağlı kalınarak çevrilmiştir. Independent Türkçe'nin editöryal politikasını yansıtmayabilir.

https://www.independent.co.uk/arts-entertainment

Independent Türkçe için çeviren: Umut Can Yıldız

© The Independent

DAHA FAZLA HABER OKU