The Walking Dead yıldızı Morgan: Negan, Maggie'nin oğluyla bağ kurabilir

Sevilen gerilim dizisinin oyuncuları ve yaratıcıları [email protected] etkinliğinde dizinin nasıl devam edeceğine dair düşüncelerini belirtti

Dizinin yeni bölümlerinde Maggie ve Negan arasındaki gerilime odaklanacağı belirtilmişti (AMC)

Dünya genelinde pek çok kişinin merakla beklediği The Walking Dead dizisinin yeni bölümlerinde Negan ve Maggie’ye dair yeni gelişmelerin olması bekleniyor. 

fazla oku

Bu bölüm, konuyla ilgili referans noktalarını içerir. (Related Nodes field)

Lauren Cohan’ın canlandırdığı Maggie Rhee karakterinin 9. sezonda ayrılmasının ardından yeniden döneceği doğrulanmıştı. Ve Maggie’nin arkadaşlarını, bıraktığı noktadan çok farklı bir biçimde bulacağını tahmin etmek çok da şaşırtıcı değil.

Maggie’nin kocasını öldüren Negan artık hapiste değil ve iyi karakterlerle birlikte savaşmaya devam ediyor. 

Dizinin hayranları uzun süredir Maggie’nin Negan’ın değişimine nasıl tepki vereceğine dair fikir yürütüyor. Fakat Negan karakterini canlandıran Jeffrey Dean Morgan’ın, Negan’ın Rhee ailesiyle arasındaki ilişkisine dair ilginç bir fikri var. 

We Got This Covered'ın haberine göre [email protected] etkinliğinde konuşan Morgan, Negan’ın Maggie'nin oğlu Hershel (dizinin o noktasında 8 yaşında olacak) ile bağ kurabileceğini söyledi. Hem Carl hem de Judith ile ilişkisi göz önüne alındığında, aktör anti kahramanının çocuklarla daha “dürüst” bir ilişki kuracağını düşünüyor. 

 

 

Morgan bu açıdan Negan’ın Hershel’e babasına ne yaptığı konusunda yalan söylemeceğine inanıyor. 

Negan, çocuklar konusunda yumuşak bir karına sahip ve bunu defalarca gördük. Negan’ın çocuklarla çok dürüst bir ilişki kurduğunu düşünüyorum ve onun Hershel’e kim olduğunu söylemekten kaçınacağını sanmıyorum.

Morgan sadece fikir yürüttüğünü belirtse de, Maggie’nin bıraktığından bu yana Negan’ın nasıl değiştiğini keşfetmesi açısından bunun iyi olabileceğine inandığını söylüyor.

Bir yol olabileceğini düşünüyorum, göreceğiz. Bu dizinin yazarı ben değilim ama Maggie’nin Negan’ın farklı bir yönünü görmesini sağlayacak bir yol olabilir. Başlangıçta onu sadece öldürmek istiyordu, fakat ne olacağını göreceğiz.

Screen Rant'in haberine göre dizinin yaratıcısı Robert Kirkman da, [email protected] etkinliğinde Carol Peletier karakterine dair hikayenin dizi uyarlamasında daha iyi olduğunu kabul etti. Carol karakteri çizgi romanda bir zombinin kendisini ısırmasına izin vererek intihar etmeyi tercih etmişti. Bununla birlikte Carol, dizi uyarlamasında grubun liderlerinden birine dönüşmüştü. 

Etkinlikte kendisine sorulan soruları yanıtlayan Kirkman, Carol karakterinin gelişimini çok sevdiğini ve dizinin senaristlerinin iyi iş çıkardığını düşündüğünü söyledi. Kirkman, çizgi romanda Carol’a dair çok fazla şey yapmadığını kabul ederek, “Bir yazar olarak yetersiz hissetmeme neden oldu” dedi. 

 

Independent Türkçe, We Got This Covered, Screen Rant

DAHA FAZLA HABER OKU