Kovid-19'a yakalanan eski milli kaleci Rüştü Reçber taburcu oldu

Koronavirüs testi pozitif çıkan ve hastanede tedavi gören eski milli kaleci Rüştü Reçber'in taburcu olduğu bildirildi

Rüştü Reçber / Fotoğraf: AA

Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) testi pozitif çıkan ve bir süredir hastanede tedavi gören eski milli kaleci Rüştü Reçber taburcu edildi.

Reçber, hastanede gördüğü 10 günlük tedavinin ardından bugün taburcu edilerek, evde izolasyon sürecine devam edeceği duyuruldu.  

Eski milli kaleci, kariyerinde Fenerbahçe, Barcelona ve Beşiktaş formaları giymişti. 

Ne olmuştu?

Rüştü Reçber, 28 Mart'ta Kovid-19 teşhisi konularak hastanede tedavi altına alınmıştı.

Eski milli kalecinin eşi Işıl Reçber, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda, "Ailecek yaptırdığımız testlerde benim, kızımın ve oğlumun negatif, sadece eşimin pozitif çıkmıştır. Bu sebeple bizler evde, kendisi hastanede ve görüş izni yok. Aslında en zor olanı da yanında olamamak ama Allah büyük. Önce ona sonra Türk hekimlerine emanet. İnşallah bu da geçecek. Tüm sevenlere, dostlara, sizlere yürekten sevgiler, dualarınızı eksik etmeyin lütfen. Bu çok önemli" değerlendirmesinde bulunmuştu. 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

İyi geceler; Sizlerle gerçeği en şeffaf şekilde paylaşırken daha güzel haberler vermek isterdim fakat üzülerek eşim Rüstü’yü COVİD-19 teşhisiyle hastaneye yatırmış bulunuyoruz.Herşey normal ilerlerken birden bire gelişen hızlı semptomlarla biz de olayın şokundayız.Kritik süreçler ve çok zor ,Allah benim değerli eşimle beraber tüm hastalara acil şifa kolaylık versin . Tek ricam şu süreçte insanların biraz daha vicdanlı ve saygılı olabilmeleri.Ailecek yaptırdığımız testlerde benim, kızımın ve oğlumun negatif sadece eşimin pozitif çıkmıştır. Bu sebeple bizler evde kendisi hastanede ve görüş izni yok.Aslında en zor olanı da bu yanında olamamak.Ama Allah büyük önce ona sonra Türk hekimlerine emanet, inşallah bu da geçecek..Telefonlarım kilitlendi dönüş yapamıyorum üzgünüm tüm sevenlere dostlara sizlere yürekten sevgiler.Dualarınızı eksik etmeyin lütfen bu çok önemli....#sengüçlüsünRR

Isil Recber (@isilrecber)'in paylaştığı bir gönderi ()

 

Independent Türkçe, Ajanslar

DAHA FAZLA HABER OKU