Jackass'in yıldızı Steve-O, yüzüne penis dövmesi yaptıracağını açıkladı

Tehlikeli sahnelerde yer alan isim, yüz dövmesinin kendisini "genç tutmasını" umduğunu söyledi

(AP)

Jackass yıldızı Steve-O, yüzüne penis dövmesi yaptırmayı planladığını açıkladı.

2000'de MTV dizisi Jackass'e katılan ve devamında gelen film serisinde tehlikeli sahnelerde yer alan isim, 2010'da stand-up komedi yapmaya başladı.

Asıl adı Stephen Glover olan Steve-O, A Hard Kick in the Nuts (Kasıklara Sert Bir Tekme) adlı yeni biyografisinde, alnına bir penis dövmesi yaptıracağı Gone Too Far (Fazla İleri Gitmek) adlı bir komedi turnesi planladığını yazdı.

The Guardian'a konuşan Steve-O, "Gözlerimin etrafındaki artan kırışıklıklardan başka yerlere dikkat çekmek zorunda hissediyorum" dedi.

Açıkçası alnımdaki büyük bir s*** herkesin gözünü alamayacağı tek şey olacak, bu yüzden beni genç tutacak.

Fakat 48 yaşındaki Steve-O, turne bittikten sonra dövmeyi lazerle sildirmeyi planladığını açıkladı.

Ayrıca daha sonra eski haline çevireceği bir başka operasyon olarak, gösterinin bir parçası niteliğinde meme büyütme ameliyatı olmayı da planlıyor.

Muhtemelen dünyanın en ünlü plastik cerrahına danıştım ve üç aylık bir süreden sonra operasyonu geri almanın kolay olacağını düşündüğünü söyledi.

Tüm bu saçma eylemleri birbirine bağlayan tema vücudumun incelenmesi ve tam 50 yaşına girmenin eşiğindeyken, dikkat çekmek için bel bağladığım vücudumun nasıl bozulduğu.

Bununla birlikte, daha önce planlanmış ve "gündemden kaldırılmış" bir tehlikeli numara, Steve-O'nun her iki yanağından geçecek bir kurşun sıkmasını içeriyordu.

Bir şey yapacağımı söyleyip geri adım atmamla tanınmıyorum ama silahlara karşı espri anlayışımı kaybettim.

Artık kendimi vurmaya çalışmayı eğlenceli veya komik bulmuyorum.*İçerik orijinal haline bağlı kalınarak çevrilmiştir. Independent Türkçe’nin editöryal politikasını yansıtmayabilir.

https://www.independent.co.uk/arts-entertainment

Independent Türkçe için çeviren: Deniz Sutaş

© The Independent

DAHA FAZLA HABER OKU