Dua Lipa konserde gelen evlilik teklifini kibarca reddetti

Şarkıcı, seyircilerin arasındaki hayranına "Ne yazık ki seninle evlenemem" dedi

(TikTok/@dulapeepguy)

Fanatik bir Dua Lipa hayranı, konserlerinden birinde kendisini kibarca geri çeviren şarkıcıya evlenme teklif etmek için nasıl bir tişört kullandığını açıkladı.

TikTok'ta kısa süre önce yayımlanan videoda, @dulapeepguy adlı kullanıcı Lipa'nın şerefine ve "Future Nostalgia" turnesinde giymek üzere kendi tişörtünü nasıl yaptığını anlattı.

fazla oku

Bu bölüm, konuyla ilgili referans noktalarını içerir. (Related Nodes field)

26 yaşındaki şarkıcı o sırada göz kamaştırıcı bir tulumla sahnede yürüyordu. Mikrofon elindeyken seyircilerin arasındaki TikTok kullanıcısını fark etti ve kıyafetini işaret etti.

Dua Lipa, "Tişörtün güzelmiş. Ne yazıyor? 'Evlen benimle Dula Peep mi yazıyor?'" diye sordu, çünkü kıyafet yıllar önce Wendy Williams tarafından kendisine verilen viral lakabına bir gönderme yapıyordu.

Kamera daha sonra yüzünde kocaman bir gülümseme olan @dulapeepguy'a yöneldi. "One Kiss" şarkıcısı, ona bir şarkı söylemeyi teklif etmeden önce evlilik talebini kibarca reddetti.

Ne yazık ki seninle evlenemem.

Ama istersen bu şarkıyı sana ithaf edebilirim.

Hayranı daha sonra "Benim için mi?" diye sordu.

Lipa "Senin için" diye cevap verdi. Daha sonra hayranı Lipa'ya onu sevdiğini söyledi, ardından Lipa da ona kendisini sevdiğini söyledi.

Dua Lipa bir sonraki şarkısı "Good In Bed"i söylerken neşeli bir şekilde eğildi ve TikTokçuya bakarak dans etti.

Video ayrıca Lipa'yla ilgili içeriklere yönelik bir hayran hesabı olan @duafver'e de yeniden yüklendi. 16 Ağustos itibarıyla hesaptaki kısa video 5 milyondan fazla görüntülenirken, TikTok kullanıcıları "Levitating" şarkıcısı tarafından fark edildikleri halde nasıl hissedeceklerini paylaşıyor.
 

@duafver Dua Lipa reacts to a “Marry Me Dula Peep” t-shirt. Comment for credits. @dualipaofficial #dualipa #fyp #parati #futurenostalgia #futurenostalgiatour #dulapeep #goodinbed #viral #youridol #dua #lipa ♬ DESPECHÁ - ROSALÍA


Biri, "Onun yerinde olsaydım kendimden geçene kadar ağlardım" diye yazdı.

Bir başkası, "Dua Lipa'nın bana bir şarkı ithaf etmesi için neler vermezdim" diye ekledi.

Diğer hayranları da Lipa'yı ne kadar çok sevdiklerini paylaşarak onu övdü.

Biri "Dünyadaki en tatlı insan o" diye yazdı.

Bir başkasıysa "Tanrım... rüya gibi" ifadelerini kullandı.

Üçüncü bir kişiyse "Bu kıyafetle muhteşem görünüyor" dedi.* İçerik orijinal haline bağlı kalınarak çevrilmiştir. Independent Türkçe’nin editöryal politikasını yansıtmayabilir.

https://www.independent.co.uk/life-style

Independent Türkçe için çeviren: İpek Uyar

© The Independent

DAHA FAZLA HABER OKU